nigon
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2015, 13:57

Karty podarunkowe

12 lis 2015, 14:05

Lubicie dostawać przykładowo na urodziny karty podarunkowe na odpowiednie kwoty do różnych sklepów? Ja uwielbiam i nawet czasem sama sobie szukam różnych promocji i kodów rabatowych dodatkowo. Najczęściej znajduję takie informacje na oleole

Awatar użytkownika
elkaama
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 lis 2015, 19:16

Re: Karty podarunkowe

12 lis 2015, 19:22

Jak najbardziej fajny pomysł na prezent. Jako, że ja lubię kupować ubrania, ale szczerze mówiąc wolę robić to sama, więc bardziej cieszyłabym się z takiej karty niż jakiejś bluzeczki, która mogłaby nie przypaść mi do gustu, więc wtedy szkoda tylko pieniędzy :) super pomysł żeby każdy tak robił i wręczał karty podarunkowe. Chyba, że znamy czyjś gust i wiemy co na pewno mu się spodoba. To fajny pomysł nie tylko jeśli chodzi o ubrania. Moi znajomi dostali w ten sposób weekend w SPA jako prezent ślubny.

Jubalka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 lis 2015, 10:40

Re: Karty podarunkowe

13 lis 2015, 10:55

Karty podarunkowe to fajny pomysł. Nie musimy się przejmować nietrafioną rozmiarówką lub nieodpowiednią książką.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Karty podarunkowe

14 lis 2015, 13:35

Ja jakoś nie mogę się przekonać do kart podarunkowych. Zawsze wydaje mi się, że wybiorę za małą kwotę i będą krzywe spojrzenia... Wolę kupić coś innego, ładnie zapakować i podarować. Mam juz upatrzone kilka prezentów dla najbliższych. Dla mamy chyba kupię pędzle nanshy dostępne w drogerii internetowej Puderek http://puderek.com.pl/pedzle-nanshy/194 ... white.html do tego jakiś podkład i bronzer. Powinna być zadowolona. Dla brata mam ksiażkę, dla siory szminkę a dla taty perfumy. A wy co kupujecie? Każdemu kartę podarunkową?

Awatar użytkownika
ageusz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2015, 12:25

Re: Karty podarunkowe

17 lis 2015, 12:35

ja też zawsze jak kupuje prezent to wolę coś samemu wybrać :) nigdy się nie przekonam do nich ;) wolę, żeby osoby, którym daje prezent nie wiedziały w jakiej cenie on jest :) a karty podarunkowe są na konkretną kwotę, która jest widoczna i wszyscy zaraz będą oceniać czy za małą kwotę dałam ;) po za tym każdy chyba woli dostać personalny prezent, wyszukany specjalnie dla niego, a nie kartę podarunkową, którą można otrzymać od każdego ;) także jeszcze nikomu nie podarowałam karty podarunkowej i nie mam zamiaru ;)

Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: Karty podarunkowe

22 lis 2015, 18:57

Fajną rzeczą są takie bony jubilerskie http://www.apart.pl/pl/bony,c,1

Donata
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 19 maja 2016, 12:41

Re: Karty podarunkowe

19 lip 2016, 14:04

Nie wiem dlaczego, ale zawsze mam wrażenie, że dając kartę podarunkową ktoś idzie po prostu na łatwiznę. To sposób dla osób, którzy nie wiedzą co kupić. Może i jest to jakiś pomysł jednak nie dla mnie.

klusora
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 20 lip 2016, 11:40

Re: Karty podarunkowe

20 lip 2016, 12:05

fajny pomysł :) ja ostatnio dostałam kartę do Rossmanna - spożytkowałam raz, dwa :)
_________________________________
acai verde
slabire rapida

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Karty podarunkowe

28 lip 2016, 21:15

To ja tak miałam z kartą do Empiku :)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Karty podarunkowe

20 sie 2016, 17:50

Fajne karty podarunkowe mają Drogerie Natura. :) Teraz można je dodatkowo wygrać w konkursie "Wygrywaj z Klubem Natura".
Jak któraś ma kartę to warto spróbować swoich sił i wygrać prezent dla przyjaciółki czy mamy. :) Sam konkurs jest bardzo prosty - wystarczy zrobić fotkę... :D Zresztą same zobaczcie szczegóły http://www.drogerienatura.pl/program-lojalnosciowy.html

Obrazek

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość