Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Pizza na dowóz - Łomianki

25 lis 2015, 09:31

Jest ktoś może z okolicy? U kogo zamawiacie pizzę? Gdzieś można zjeść pizzę na cienkim cieście, taką jakby włoską?
Mają w którejś pizzerii darmową dostawę?

Obcasik44
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:58

Re: Pizza na dowóz - Łomianki

25 lis 2015, 21:39

W Dominium jest darmowa dostawa, smaczna pizza i w dodatku na cienkim cieście. Najbardziej opłaca się zamawiać pod większą ekipę, na imprezy, bo druga pizza jest za 5 zł, więc wtedy nawet wyjdzie dużo taniej na łebka :D od razu mowię, że my jakoś specjalnie często pizzy nie jemy - raz na miesiąc. Najbardziej lubię ich farmerską. Oni mają w dostawie więcej promocji, ale to już sobie zerknij na stronie.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Pizza na dowóz - Łomianki

26 lis 2015, 09:26

No właśnie - jeszcze tam nigdy nie byliśmy, a lokal istnieje jakiś czas. Może nawet w tą sobotę się coś zamówi, robimy imprezę andrzejkowa. W zasadzie po raz ostatni pizzę na cienkim cieście to my jedliśmy chyba na wakacjach we Włoszech ;-) W Polsce już chyba stało się normą podawanie pizzy grubej, gdzie ciężko wyczuć składniki. Aby tylko zalać to sosem :(

Obcasik44
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:58

Re: Pizza na dowóz - Łomianki

28 lis 2015, 17:19

Ale to już wymuszane nawet bardziej przez klientów - ludzie nie wiedzą kiedy pizza smakuje najlepiej. Później zostawiają duży kawałek ciasta bo sobie z nim nie radzą ;-) Smaczna pizza jest na cienkim cieście - wtedy czuć smak każdego składnika, sosy są zbędne, a pizza wyjątkowa. Przy grubym cieście pizzę zalewało sie sosami, a i tak dotarcie do smaku wymagało ;-) Zresztą - spróbuj ich rustici i oceń czy potrzebujesz tam innego ciasta, albo sosu?

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Pizza na dowóz - Łomianki

30 lis 2015, 09:20

Zamówiłam pizzę w niedzielę, była to Hawajska. Jak dla mnie rewelacja. Bardzo smaczne jedzenie, porządne produkty na pizzy, rzeczywiście cienki, smaczny placek. Zamówiliśmy poza promocjami, ale co tam... chodziło o spróbowanie jakości jedzenia, ale na pewno jeszcze nie raz zamówimy - bo i mojemu partnerowi bardzo ta pizza smakowała.

Julita82
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 01 gru 2015, 17:38

Re: Pizza na dowóz - Łomianki

01 gru 2015, 17:55

Jak dla mnie dużym plusem jest tutaj ciasto, faktycznie bardzo pyszne i cienki co lubię w pizzach bo przynajmniej nie zapcham się ciastem :)

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość