Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Czy koszulka z nadrukiem to dobry prezent?

30 lis 2015, 15:58

Wpadłam na pomysł, żeby siostrze kupić w prezencie na święta koszulkę z jakimś fajnym nadrukiem. Czy jest to dobry pomysł na prezent czy raczej obciach?

nulca
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 01 paź 2015, 14:24

Re: Czy koszulka z nadrukiem to dobry prezent?

30 lis 2015, 16:27

Wszystko zależy, jaki to będzie nadruk? No i czy siostra w ogóle chodzi w takich koszulkach? Kupić t-shirt, który będzie wkładać tylko do sprzątania to trochę niewypał.
Może lepiej zamiast gotowej koszulki poszukać koszulki z własnym nadrukiem? Wymyślić coś, co będzie do siostry pasować, wybrać odpowiedni krój, bo może lepszym pomysłem będzie bokserka albo jeszcze jakaś inna?
Możesz sprawdzić ofertę http://selino.pl/zaprojektuj-koszulke-l ... ukiem.html ile to mniej więcej kosztuje i jakie masz możliwości. Nikt poza tobą nie zna twojej siostry, więc musisz sama zdecydować albo zapytać kogoś z rodziny.

moniakk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 gru 2015, 00:33

Re: Czy koszulka z nadrukiem to dobry prezent?

01 gru 2015, 00:39

A może kubek z nadrukiem/zdjęciem? Są takie 'magiczne kubki',które są czarne a jak wlejesz coś ciepłego to pokazuje się grafika, kupowałam takie na prezenty i były super. :)

zazka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2015, 14:08

Re: Czy koszulka z nadrukiem to dobry prezent?

01 gru 2015, 14:12

Tutaj masz koszulki już od 25 zł http://ideashirt.pl/pomysly/koszulka-t- ... awalerski.. Możesz nawet sama swój nadruk dodać, więc im większa twoja kreatywność, tym śmieszniejszy prezent. Jak ma być ona na święta, to pamiętaj żeby zamówić koniecznie wcześniej, żeby zdążyła przyjść.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Czy koszulka z nadrukiem to dobry prezent?

07 gru 2015, 11:40

Jeżeli trafisz w gust danej osoby,to czemu nie- uważam,że sam pomysł na prezent jest całkiem ciekawy,ale postaw na dobrej jakości nadruk aby wytrzymał przez kilka sezonów,nie ten najtańszy szablon na allegro.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Czy koszulka z nadrukiem to dobry prezent?

08 gru 2015, 14:12

Ja uważam, ze to świetny prezent. Sama swojej siostrze kupuję taką na święta bo to bardzo modny i uniwersalny trend. Pasuje do wszystkiego i na każdą okazję. Ja osobiście też mam pełną szafę takich bluzek i uważam, ze ten kto je wymyślił był genialny. Dla mojej siostry znalazłam na stronie Domodi.pl taką bluzkę i wiem że się jej spodoba:

Obrazek

BestBizu
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 16 gru 2015, 16:35

Re: Czy koszulka z nadrukiem to dobry prezent?

16 gru 2015, 16:58

Moim zdaniem to fajny pomysł,a powyższy nadruk jest bardzo ciekawy i miły,wiec czemu nie:) Tylko jak słusznie mowa powyżej: sprawdź dokładnie jakość wykonania koszulki,nadruku.

Nadia99
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 18 gru 2015, 11:42

Re: Czy koszulka z nadrukiem to dobry prezent?

18 gru 2015, 12:32

Taka koszulka to całkiem niezły pomysł. Jesli będzie dobrej jakości i dołożysz do tego ciekawy nadruk może wyjść bardzo fajny prezent :)

Awatar użytkownika
marta7
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 gru 2015, 16:11

Re: Czy koszulka z nadrukiem to dobry prezent?

21 gru 2015, 12:02

ja osobiście nie ubrałabym takiej koszulki, więc nie ucieszyłabym się z tego typu prezentu

Gallantry
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 29 gru 2015, 11:06

Re: Czy koszulka z nadrukiem to dobry prezent?

29 gru 2015, 11:33

Tak się składa,że oprócz samej jakości koszulki,również nadruk musi być trafiony bo inaczej prezent okaże się porażką. Bezpieczniej jest moim zdaniem podarować elegancki portfel lub torebkę,nie sądzicie?

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość