justynaaaaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 gru 2015, 10:09

Kancelaria adwokacka

03 gru 2015, 10:19

Witam,

niedługo będę potrzebowała pomocy prawnej z zakresu bieżącej działalności firmy.... Możecie mi pomóc w kwestii wyboru? Do której kancelarii adwokackiej z Wrocławia powinnam się zwrócić?
Macie może kogoś sprawdzonego?

Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: Kancelaria adwokacka

29 sty 2016, 12:38

Prowadzę własną działalność w branży transportowej już od kilkunastu lat. Co jakiś czas miałam problemy z niezapłaconymi fakturami od kontrahentów i musiałam wynajmować firmy windykacyjne do ich ściągania. Postanowiłam więc podjąć stałą współpracę z Kancelarią Rębowski & Kosela ponieważ mają największe doświadczenie związane z prawem gospodarczym oraz transportowym. Pomagają przedsiębiorcom w prowadzeniu ich działalności i doradzają w sprawach prawa pracy, administracyjnych i dotyczących nieruchomości. Można na nich polegać jeśli chodzi o zaangażowanie i terminowość.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Kancelaria adwokacka

24 lut 2016, 10:40

Ja korzystałam kiedyś z pomocy http://kancelariaadwokacka-kiw.pl/spolki/ bardzo fajna kancelaria, bardzo profesjonalna. Potrzebowałam ich ponieważ chciałam przejąć spółkę mojej siostry, sprawa zakończyła się bardzo szybko. Jeśli chcesz możesz umówić się z nimi na konsultację online.

meluzynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 19 paź 2015, 10:40

Re: Kancelaria adwokacka

19 sie 2016, 10:21

Witam,

niedługo będę potrzebowała pomocy prawnej z zakresu bieżącej działalności firmy.... Możecie mi pomóc w kwestii wyboru? Do której kancelarii adwokackiej z Wrocławia powinnam się zwrócić?
Macie może kogoś sprawdzonego?
Mi w sprawach firmowych, głównie dotyczących jakichś nierzetelnych kontrahentów, pomagała kilkukrotnie ta kancelaria i jak na razie mają prawie 100% skuteczności :).

Nouyust
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2016, 13:43

Re: Kancelaria adwokacka

19 sie 2016, 13:05

Jeśli szukasz pomocy z zakresu doradztwa prawnego to mogi Ci polecić Pana Przemysława Malinowskiego z Opola http://przemyslawmalinowski.pl/kancelaria/. Bardzo dobry fachowca z zakresu prawa spółek i pomocy prawnej dla firm. Na pewno się nie zawiedziesz:)

agusia87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2016, 12:17

Re: Kancelaria adwokacka

06 wrz 2016, 11:55

Ja od dłuższego czasu we wszelkiego rodzaju sprawach korzystam z pomocy kancelarii prawnej z Konina http://adwokat-miling.pl/ . Zajmują się różnego rodzaju sprawami - od rozwodów po sprawy związane z prawem rodzinnym czy odszkodowaniami. Do tego profesjonalna obsługa i fachowa pomoc w rozsądnej cenie.

Zjawa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2014, 16:05

Re: Kancelaria adwokacka

14 wrz 2016, 13:32

Ja znowu od wielu lat korzystam z usług http://www.lodz-adwokat.pl/ i nigdy nie byłam zawiedziona usługami - więc szczerze polecam!

tamara64
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 gru 2016, 14:24

Re: Kancelaria adwokacka

28 mar 2018, 23:36

Jesteście w stanie polecić dobrą kancelarię z Krakowa, szukam specjalisty od rozwodu, a nie za bardzo mam się kogo poradzić w tej kwestii. Oczywiście przeglądam też fora prawnicze.

lila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 02 wrz 2015, 00:26

Re: Kancelaria adwokacka

29 mar 2018, 12:09

Jesteście w stanie polecić dobrą kancelarię z Krakowa, szukam specjalisty od rozwodu, a nie za bardzo mam się kogo poradzić w tej kwestii. Oczywiście przeglądam też fora prawnicze.
Ja jestem z Krakowa, może sprawdź sobe kancelarię mec Michała Słomki, korzystałam kiedyś z jego pomocy, bardzo udana współpraca, rozstrzygnięcie sprawy na moją korzyść, także mogę polecić tego specjalistę. Znajdziesz jego kancelarię niedaleko budynków sądowych, takze wygodna opcja, pan Michał angażuje się w sprawę, jest bardzo szczegółowy, godny reprezentant.

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: Kancelaria adwokacka

17 lis 2018, 18:49

Ja mogę polecić z Warszawy JST, zespół doświadczonych i skutecznych prawników, bardzo chętnie służą pomocą i dobrą radą.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość