maczeta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 cze 2015, 13:58

robil ktos geneo?

04 gru 2015, 13:07

witam drogie panie! mam pytanie. ostatnio sie dogrzebalam w internetach do informacji o zabiegach z serii geneo. bardzo mnie to zanęciło, ale mam pare watpliwosci :) chcialabym zrobic zabieg odmladzajacy, zalezy mi na splyceniu zmarszczek - nie sa jakies super glebokie, ale wole dzialac poki czas :) no i tez pytanie czy ten zabieg nadaje sie dla osoby przed 40stka. macie jakies doswiadczenia? dziala? warte tych pieniedzy?

Awatar użytkownika
bosoosom
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 01 wrz 2015, 14:19

Re: robil ktos geneo?

05 gru 2015, 13:58

tez sporo slyszalam, ale nie znam nikogo kto by robil :( poza tym mam jakies wrazenie ze to moze byc niehigieniczne, ale to tak mam ze wszystkimi zabiegami, wszedzie…

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: robil ktos geneo?

06 gru 2015, 18:51

Witajcie :) Mamy Geneo w Podgórskim Domu Urody w Krakowie. Z doświadczenia mogę powiedzieć Ci że:

- zabieg nadaje się dla kobiet przed 40 rokiem życia, oczywiście, ale przed wykonaniem zabiegu i tak powinna jeszcze obejrzeć Cię kosmetyczka :) nie powinno być przeciwwskazań. Jeśli zależy Ci na spłyceniu zmarszczek, możesz też pomyśleć o Endermolift.
- jeżeli zależy Ci właśnie na Geneo, jest też wersja Bright, poprawiająca jędrność i gęstość skóry

Co do higieny - do zabiegów stosujemy jednorazowe, sterylne elementy, więc bardziej higienicznie się nie da, nie ma się czego obawiać :)

maczeta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 cze 2015, 13:58

Re: robil ktos geneo?

07 gru 2015, 09:53

a ta endermolift jaki macie?

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: robil ktos geneo?

08 gru 2015, 13:23

Pracujemy na LPG Integral 2, oferujemy zabiegi na całe ciało. Posiadamy 3 głowice do różnego rodzaju zabiegów. Korzystamy z technologii Endermologie, ale rolki i komora zassania są większe niż standardowe, dzięki czemu zabieg działa głębiej. W ofercie mamy zarówno zabiegi klasyczne jak i 15-minutowe Express. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - zajrzyj na naszą stronę: http://www.podgorskidomurody.pl/endermologia-krakow/ Jeśli masz jeszcze jakieś pytania - chętnie odpowiem :)

maczeta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 cze 2015, 13:58

Re: robil ktos geneo?

10 gru 2015, 13:16

super dzieki wielkie!

gelaritro
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:15

Re: robil ktos geneo?

14 lip 2016, 10:29

Jakby ktoś teraz się zastanawiał na tym zabiegiem to ja byłam ostatnio na zabiegu i nie polecam. Strasznie wysoka cena a efekt podobny do kwasów. A za kwasy płacę 50 zł..... Także to strata pieniędzy. Moja księgowa wałbrzychska poleciła mi kiedyś kwasy i to chyba najlepsze i najtańsze wyjście.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: robil ktos geneo?

17 lip 2016, 15:13

ja póki nie mam zmarszczek nie zamierzam nic kombinować

Meryyy22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2016, 08:34

Re: robil ktos geneo?

29 lip 2016, 11:39

ja póki nie mam zmarszczek nie zamierzam nic kombinować
Nawet profilaktycznie? Czasem warto wcześniej w siebie zainwestować i potem mieć mniejszy problem :)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: robil ktos geneo?

30 lip 2016, 15:50

nie kombinować w sensie na żadne zabiegi nie chodzę, a takie delikatne kremy odmładzające to używam.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość