Awatar użytkownika
Natali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 16 paź 2015, 12:14

Jak wybrać dobrą minikamerę?

09 gru 2015, 17:25

Potrzebuję minikamery. Zależy mi na tym żeby rejestrowała zarówno obraz jak i głos. Im mniejsza tym lepsza. Podpowiecie coś? Mile widziane też wskazówki na co zwracać uwagę przy wyborze, bo ja nie za bardzo znam temat.

jowitasok
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 23 wrz 2015, 11:11

Re: Jak wybrać dobrą minikamerę?

11 gru 2015, 15:22

a może najpierw napisz do czego ma być taka minikamera.
wtedy będzie o wiele łatwiej coś doradzić. bo tak w ciemno to można wiele rzeczy polecać.
no i przede wszystkim przewidywany budżet na tą kamerkę.

Awatar użytkownika
Natali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 16 paź 2015, 12:14

Re: Jak wybrać dobrą minikamerę?

11 gru 2015, 20:13

No właśnie sory, ale nie za bardzo chcę zdradzać do czego ma służyć ta kamerka. Najważniejsze jest dla mnie żeby była dyskretna i niezauważalna dla innych którzy przebywają w danym pomieszczeniu. Cena nie gra roli, więc tym się proszę nie sugerować.

jowitasok
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 23 wrz 2015, 11:11

Re: Jak wybrać dobrą minikamerę?

12 gru 2015, 10:10

no to nie ułatwiłaś mi nic za bardzo.
może w takim razie z innej strony. zerknij sobie na poradnik na temat wyboru różnych minikamerek http://www.spyshop.pl/content/jak-wybra ... -kamere-46
znajdziesz tam różne zastosowanie takich kamer (więc pewnie i swoje :ico_haha_02: ) a do tego doczytasz od razu na co zwracać uwagę przy wyborze.

Awatar użytkownika
Nickol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 19 paź 2015, 11:35

Re: Jak wybrać dobrą minikamerę?

14 gru 2015, 17:54

Ja w tym spy shopie już zamawiałam coś dla siebie. I polecam bardzo kontakt z obsługą, bo w razie wątpliwości pomogą Ci wybrać :-) U mnie rozwiali wątpliwości które miałam...i odpowiadali cierpliwie na wszystkie moje "dziwne" pytania :ico_haha_01:

malinaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 20 lut 2016, 14:28

Re: Jak wybrać dobrą minikamerę?

20 lut 2016, 14:59

Jeżeli nie chcesz zdradzić do czego, to ciężko pomóc. Faktycznie w sklepach z takimi akcesoriami możesz znaleźć coś interesującego.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość