Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Bóle pleców

10 gru 2015, 13:32

Pomocy!
Od dwóch miesięcy strasznie bolą mnie plecy. Ból nasila się rano po wstaniu z łóżka i po całym dniu siedzenia w biurze. Niestety pracuję z klientem i nie mogę odejść od biurka kiedy chcę. Dodatkowo zaczęły drętwieć mi dłonie. Nie chcę brać proszków przeciwbólowych bo chodzi mi o wyleczenie się a nie ukrycie bólu. Jakie ćwiczenia wspomagające kręgosłup można wykonywać? Czy ktoś z was korzystał w takim przypadku z masażu http://www.masazgleboki.pl/index.php/gl ... eboki.html? Obecnie przebywam na zleceniu w Poznaniu. Możecie polecić gabinet masażu tutaj?

Awatar użytkownika
apoDiscounter
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 22 paź 2014, 19:09

Re: Bóle pleców

11 gru 2015, 14:36

Polecam kompres rozgrzewający Doc Therma, który wytwarza ciepło, dzięki czemu mięśnie pleców rozluźniają się, a ból mija. Poza tym poprawia krążenie i przynosi ulgę bolącym stawom. Odpowiednią temperaturę osiąga w ciągu 30 minut, a działa przez 8 godzin.

https://www.apo-discounter.pl/doc-therm ... 57814.html
Obrazek

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Bóle pleców

30 gru 2015, 22:56

Poza tym poprawia krążenie i przynosi ulgę bolącym stawom.
Mojej znajomej przy artrozie pomógł Hyalutidin. Teraz już nie bolą jej stawy. To w pełni bezpieczny suplement diety w postaci syropu. Dzięki zawartych w nich chondroitynie i kwasie hialuronowemu bardzo szybko odbudowuje się maź stawowa. Spróbujcie!

Unklysz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 wrz 2015, 10:47

Re: Bóle pleców

31 gru 2015, 07:04

Idź do lekarza, to oczywiste.

bozena96
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 05 lut 2016, 16:33

Re: Bóle pleców

24 mar 2016, 19:13

sprawa jest prosta idz do specjalisty podam ci namiar na bardzo dobrą klinikę Neuromed Września przy ul.Generała Kutrzeby 15c przyjmuje tam dr.Orczyk to najlepszy specjalista od kręgoslpów

agusia87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2016, 12:17

Re: Bóle pleców

25 mar 2016, 11:44

Ze zdrowiem nie ma żartów. ja wolę zawssze dmuchać na zimne i jeżeli mnie coś boli od razu idę do specjalisty,, bo zdrowia nie odzyskamy. Warto o tym pamiętać !

napolanka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 12 lut 2016, 18:53

Re: Bóle pleców

28 mar 2016, 18:11

Dokładnie tak, ze zdrowiem nie ma żartów i trzeba o nie dbać.. Z bólami pleców też nie ma co żartować i lekarz na pewno będzie potrzebny, a najlepiej to chyba wybrać się do fizjoterapeuty.. Znajoma często korzysta z leczniczego masażu fizjoterapia Kraków w Centrum Terapii http://rehabilitacja-rst.pl/. Tam najpierw ją zbadano, a na podstawie diagnozy chodzi na specjalistyczne zabiegi, masaże.. Ostatnio mówiła, że czuje się znacznie lepiej i bez bólu może wykonywać więcej ruchów, tak więc chyba się sprawdzają.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Bóle pleców

09 kwie 2016, 06:30

Ból pleców można leczyć. Najlepiej zapisać się na rehabilitację w okolicy lub na turnusy rehabilitacyjne nad morzem. Mój tata od lat cierpi na ból kręgosłupa i jedzie na tabletkach przeciwbólowych. Kilkanaście lat temu wypadł mu dysk, miał operację i teraz jest na rencie. Ból kręgosłupa nie minął niestety ale przed operacją nie mógł chodzić więc jakaś poprawa jest.

bozena96
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 05 lut 2016, 16:33

Re: Bóle pleców

01 maja 2016, 13:18

w Neuromedzie leczą fajnie kręgosłupy mają świetną kadrę wyspecjalizowany zespół lekarzy

agusia87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2016, 12:17

Re: Bóle pleców

04 maja 2016, 08:45

Z bólem kręgosłupa trzeba na prawdę bardzo uważać. Każdy nawet najmniejszy ból może z czasem przerodzić się w coś dosyć poważnego dlatego wczesne wykrycie źródła problemu z pewnością pomoże nam w późniejszym leczeniu dzięki czemu później nasza droga leczenia będzie o wiele łatwiejsza i o wiele krótsza. Więcej o bólach kręgosłupa http://www.rehab.pl/bol-plecow/ poczytaj sobie tutaj. Dbajmy o zdrowie, gdyż mamy je tylko jedno.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość