Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Nietrzymanie moczu

17 gru 2015, 16:35

No to raczej samo nie mija, trzeba iść do lekarza.

Wiola17
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 gru 2015, 19:08

Re: Nietrzymanie moczu

30 gru 2015, 19:23

Nietrzymanie moczu po porodzie to problem zdecydowanej większości kobiet. oczywiście zalecam ci udanie się do ginekologa, ale również ćwiczenie mięśni Kegla (to zaciskanie mięśni pochwy w dowolnym momencie, możesz robić to stojąc, siedząc, idąc, czy leżąc). Nie jesteś sama, co 4 kobieta i co 8 mężczyzna cierpi na nietrzymanie moczu (oczywiście faceci z całkiem innych przyczyn niż poród).

Unklysz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 wrz 2015, 10:47

Re: Nietrzymanie moczu

31 gru 2015, 07:02

Z tym się idzie do lekarza, a nie na forum.

Ewecka85
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 paź 2015, 15:43

Re: Nietrzymanie moczu

29 mar 2016, 12:37

Mało osób wie, że jeden ze sposobów na nietrzymanie moczu to botoks. Ma on ogromne zastosowanie w medycynie nie tylko w walce ze zmarszczkami ale zezem, spastyką nadpotliwością i wiele innych.

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Nietrzymanie moczu

11 cze 2016, 21:49

Botoks ma wpływ na nietrzymanie moczu? To chyba lekka przesada. Jak dla mnie, sposobem który faktycznie może zadziałać w przypadku tej przypadłości, jest suplement http://femudar.pl/ Duży wpływ na jego działanie mają zastosowane w nim składniki: dynia, soja i żurawina wielkoowocowa. Ja bym poszła zdecydowanie bardziej w tym kierunku.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Nietrzymanie moczu

12 cze 2016, 17:10

Wszystko to oczywiście pięknie, ale pamiętajmy, że nie każda kobieta może sobie zrobić operację - i to nie tylko z przyczyn finansowych. Dla wielu jedynym ratunkiem są ćwiczenia, rehabilitacja, leki, a w międzyczasie muszą jakoś funkcjonować. Dlatego w pierwszej kolejności warto postawić na odpowiednie zabezpieczenie, bo zwykłe podpaski nie wystarczają, kiedy nietrzymanie jest większe.

obcasowaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 23 lut 2016, 11:36

Re: Nietrzymanie moczu

15 cze 2016, 09:43

Nietrzymanie moczu u kobiet zdarza się bardzo często, warto ćwiczyć mięśnie kegla a dolegliwość powinna ustąpić. A przez czas w jakim ona występuje to warto zaopatrzyć się w dobrych sklepach medyczny w takie wkładki http://abamedica24.pl/17-wkladki-urologiczne zapewnią nam komfort psychiczny, że nic nigdzie nam nie przecieknie :P A do tego to produkt polski.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Nietrzymanie moczu

15 cze 2016, 20:10

Zgadzam się z veryAnką. Ja miałam ten problem po porodzie. Lekarz kazał ćwiczyć, nie dopuszczać do nadwagi, bo dodatkowe kilogramy osłabiają mięśnie dna miednicy, a w międzyczasie właśnie stosowałam wkładki tena, bo w przeciwieństwie do podpasek pochłaniały też zapach, który, nie oszukujmy się, do przyjemnych nie należy ;)

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Nietrzymanie moczu

16 sty 2018, 13:59

Może coś z laserowych zabiegów? Powiem Ci że to naprawdę działa. Ja poddałam się zabiegowi laserowego nietrzymania moczu w Mojej Estetyce w Rzeszowie: http://www.mojaestetyka.pl i efekty były odczuwalne praktycznie już po kilku dniach.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość