nataliakoziol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 03 wrz 2013, 13:05

Adwokat do spraw rozwodowych - Zabrze/Gliwice

21 gru 2015, 15:28

Niestety.. przyszła kolej również na mnie, potrzebuję dobrego Adwokata do spraw rozwodowych, mam nadzieję, że znacie kogoś dobrego z Zabrza, lub ewentualnie z Gliwic - ale bardziej zależałoby mi na Zabrzu.
Proszę Was forumowiczki o pomoc :(

tetrus
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 gru 2015, 12:13

Re: Adwokat do spraw rozwodowych - Zabrze/Gliwice

26 gru 2015, 12:20

Koleżance bardzo pomógł w sprawach rozwodowych mediator. Może warto spróbować usług takich osób przed pójściem do adwokata.

nataliakoziol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 03 wrz 2013, 13:05

Re: Adwokat do spraw rozwodowych - Zabrze/Gliwice

22 sty 2016, 15:40

Pierwszy miesiąc po napisaniu pierwszego posta - skorzystałam z usług Pana Grzegorza Kalamali z Zabrza.
Okazało się to bardzo dobrą decyzją i w tej chwili moja sprawa nie wygląda już tak ponuro, jeszcze wiele przede mną, ale wierzę, że się uda osiągnąć wyznaczony cel. Jednym słowem - świetna decyzja oraz profesjonalna pomoc prawnicza.
W związku, iż jest to temat o Gliwicach i Zabrzu to jeżeli ktoś będzie miał podobny problem, polecam spojrzeć tutaj.
Być może komuś się przyda ;)

Dziękuje jednocześnie wszystkim forumowiczom, którzy udzielili się w wątku :)
Pozdrawiam!

gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: Adwokat do spraw rozwodowych - Zabrze/Gliwice

20 sty 2019, 12:57

Najpierw trzeba też mieć dowody na tą zdradę. Ja dzięki pani detektyw Skrzypek zebrałam dowody i sąd orzekł rozwód z winą męża

claudek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 paź 2018, 15:50

Re: Adwokat do spraw rozwodowych - Zabrze/Gliwice

03 cze 2019, 22:29

ja znam bardzo dobrą kancelarię, co prawda nie Zabrze, a Katowice ale według mnie warto. Zostawiam namiary adwokat-dratwa.pl

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość