Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

12 sty 2016, 21:58

Jesteś pewna, że chcesz mieć usta jak glonojad?

KochamZdrowie
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 03 lis 2015, 11:06

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

13 sty 2016, 11:40

Miałam o to samo zapytać,nad tego typu zabiegiem trzeba się jednak bardzo poważnie zastanowić,ponieważ potem zostaje to z Tobą do końca życia,jest to jednak ingerencja od wewnątrz w nasze ciało,pewna zmiana.

Elwira88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 15 paź 2014, 07:44

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

26 sty 2016, 09:58

Ja właśnie nie wiem czy bym się zdecydowała na wypełnianie ust...może lepiej byłoby umówić się na taki makijaż permanentny kraków?

piece87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 01 mar 2016, 10:38

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

01 mar 2016, 10:52

Taki zabieg nie musi mieć efektu w postaci "ust glonojada"... Bez przesady :) Trzeba tylko wybrać odpowiednie miejsce i doświadczonego lekarza. Ja sobie raz robiłam taki zabieg z czystej ciekawości - efekt był bardzo naturalny, subtelny. Byłam w Klinice Sfera u dra Migały - mogę śmiało go rekomendować, bo jest bardzo precyzyjny, a przy tym przemiły. Ta precyzja i doświadczenie to podstawa przy takich zabiegach. Szczegóły i cennik na stronie http://klinikasfera.pl

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

08 mar 2016, 13:47

To jasna sprawa,że wybór miejsca absolutnie nie może być przypadkowy,powinna być to profesjonalna i godna zaufania klinika,nie mnie jednak uważam też jak Przedmówczynie: nad tego typu zabiegiem warto się poważnie zastanowić,bo potem ciężko jest go dokręcić,a zamiast upiększyć swoje ciało niszczymy je.

Grafinn
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 26 maja 2015, 14:05

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

09 mar 2016, 09:39

Marzy mi się powiększenie tylko górnej wargi ponieważ jest nieproporcjonalnie cienka, ale szczerze to bałabym się takiego zabiegu. Jaki będzie efekt i czy nie będę musiała przez kilka tygodni wyglądać jak wspomniany "glonojad"

Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

09 mar 2016, 14:45

Ja myślę, że zawsze jest ryzyko. Słyszałam o różnych akcjach zabiegów gdzie coś poszło nie tak nawet w drogich klinikach. Tylko tam skutecznie zamykają usta klientce oferując w zamian za milczenie inne zabiegi więc nikt o tym nie słyszy na co dzień ;)

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

13 mar 2016, 09:41

Ja nie mogłabym wypełnić sobie ust. Bałabym się :/ Jak już to poszłabym na makijaż permanentny do New Look. Pani Ania robi świetny makijaż ust, oczu i brwi. Botoks nigdy mnie nie przekonywał i raczej już nie przekona. Moja znajoma sobie go wstrzyknęła i wygląda strasznie.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

13 mar 2016, 16:28

ja też bym się bała ze efekt będzie nie tak jak chce. Jest to ryzykowny zabieg.

mycha87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 25 wrz 2015, 14:09

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

02 kwie 2016, 21:38

Ja uważam, że w sytuacji, kiedy mamy zaufanego i doświadczonego lekarza, można być spokojnym. Nie takie zabiegi ludzie wykonują bez obawy o efekty :) Ale podstawa to sprawdzona klinika i lekarz godny zaufania. Poczytajcie sobie o tym zabiegu http://www.klinikasfera.pl/modelowanie-ust, pooglądajcie zdjęcia przed i po - jak dla mnie naprawdę nie ma się czego obawiać, jeśli tylko wybierze się profesjonalistę :)

Zgadzam się. Doświadczony lekarz to klucz do sukcesu. Dlatego właśnie uważam, że takie zabiegi warto wykonywać w sprawdzonych miejscach, a nie w salonach kosmetycznych np. Bo jednak bardziej ufam lekarzowi niż pani kosmetyczce czy kosmetolog. Choć pewnie nie ma reguły. W Klinice Sfera o której piszesz przyjmuje dr Migała, a to jest specjalista, któremu nie bałabym się "oddać" w ręce, a w tym przypadku "pod strzykawkę".

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość