jeanine
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 25 cze 2013, 22:26

Zwierzaki - jedzonko i przysmaki

31 gru 2015, 17:38

hej, czy ma ktoś może psiaka w domu? Jakie kupujecie jedzonka, jakie karmy? a jesli przysmaki to macie jakieś "Wasze" ulubione które możecie polecić?

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Zwierzaki - jedzonko i przysmaki

02 lut 2016, 15:47

Każdy zwierzak ma inne smaki ;) trudno tak uogólniać.

lucja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 02 lut 2016, 10:04

Re: Zwierzaki - jedzonko i przysmaki

06 lut 2016, 13:45

Ja nie mam psa, tylko kota, ale mam znajomych, którzy hodują takie rasowe pieski i wiem, że bardzo ważny jest wybór dobrej karmy. Te z supermarketów często zawierają tylko 4 % mięsa. Warto sięgnąć po jakieś lepsze karmy, na przykład z firmy Bosch albo Josera. Przez internet kupić można taniej: http://www.e-pazur.com/k8,psy-karma-sucha-dla-psa.html

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Zwierzaki - jedzonko i przysmaki

18 lut 2016, 19:52

Ja mam kota i kameleona. Kameleon dostaje swoje robaki co drugi dzień a karma wystarcza na jakieś dwa tygodnie więc mam względny spokój. Za to mój kot to istny obżartuch! Jedna puszka to mu na pół dnia wystarczy :/ Dzisiaj byłam w biedronce bo trafiłam na http://www.biedronka.pl/pl/polka-pupila i kupiłam kilka puszek karmy w dobrych cenach. Mam nadzieję, że na tydzień będę miała spokój.

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Zwierzaki - jedzonko i przysmaki

29 kwie 2016, 09:25

ja swojemu psiakowi kupuje specjalnie naturalna karme Doctor Dog, nie chce zeby jadl taka zwykla pelna ulepszaczy. W tej od doctor dog jest duzo witamin przede wszystkim, sierść ma lśniącą dzieki temu

madziulkaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2016, 13:05

Re: Zwierzaki - jedzonko i przysmaki

20 cze 2016, 11:37

A powiedzcie mi, jaki odkurzacz poradzi sobie z sierścią, której wszędzie pełno? jak się robi ciepło, to w tej sierści jest wszystko, a dywan jest prawie biały od niej... nasz zwykły odkurzacz sobie z tym nie radzi. Myślicie, że dobry będzie odkurzacz piorący? Czy zwykły, ale o dużej mocy? Zastanawiam się nad firmą Hoover http://www.hoover.pl/ , tylko właśnie nie wiem, jaki konkretnie wybrać, żeby był skuteczny w walce z tą sierścią...

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: Zwierzaki - jedzonko i przysmaki

11 lip 2016, 20:55

Moje kotki (mam dwa półroczne) mają już wypracowany sposób żywienia. Głównie jedzą suchą karmę Iams dla tych małych kotków, co drugi dzień dostają podgotowane mięso drobiowe bądź wątróbkę. Nie kupuję im żadnych reklamowanych przysmaków, z wyborem karmy też byłam ostrożna (skład niektórych niby dobrych powala). Mają dostęp do świeżej wody, unikam sytuacji w których ktoś z domowników podkarmia maluchy naszym jedzeniem. Kociaki wyglądają pięknie, mają błyszczącą sierść, są okrągłe (ale nie grube) i w ogóle nie chorują.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość