animal123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2016, 15:46

Własny sklep internetowy - prośba o opinie

18 sty 2016, 02:36

Mam ogromną prośbę. Proszę o opinie na temat mojego pomysłu na firmę, a mianowicie na sklep internetowy. Chcę w nim oferować ubrania młodzieżowe, które sam zaprojektuję, więc zanim się bardziej zaangażuję w temat technicznych początków sklepu to póki co uczę się na czym polega projektowanie odzieży. Chciałbym swój pomysł oprzeć głównie na drukowaniu różnych grafik na koszulkach z wielu dziedzin (np. film, muzyka, bajki itp.), więc dzięki szerokiemu wachlarzowi oferty liczę na powodzenie w swojej działalności. Proszę w takim razie o informację zwrotną, w jakich cenach najczęściej kupujecie koszulki i ile bylibyście w stanie przeznaczyć pieniędzy na koszulki naprawdę dobrej jakości. Jeżeli można to proszę o przedział cenowy. Z góry dziękuję za pomoc :)
Ostatnio zmieniony 28 sty 2016, 08:23 przez animal123, łącznie zmieniany 1 raz.

Scentini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:20

Re: Własny sklep internetowy - prośba o opinie

18 sty 2016, 12:28

Ciężko powiedzieć w kwestii cen bo jeżeli coś mi się podoba i dodatkowo jest dobrej jakości,to jestem w stanie zapłacić nieco więcej za odzież. Tutaj bardziej postaw na reklamę,szybka przesyłkę i przejrzysty układ graficzny strony.

mika1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 29 paź 2015, 17:15

Re: Własny sklep internetowy - prośba o opinie

18 sty 2016, 18:56

Na koszulkę dobrej jakości około stówki zapłacę.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Własny sklep internetowy - prośba o opinie

20 sty 2016, 14:38

Ja moze nawet mniej niż 100zł,tym bardziej że teraz bardzo dobrej jakości koszulki,możemy kupić w sklepach internetowych z racji styczniowych promocji i rabatów.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Własny sklep internetowy - prośba o opinie

21 sty 2016, 17:14

Ja maks z 50 zł, ale musi to być naprawdę fajna koszulka. A tak wgl to nie myślałaś o jakimś innym biznesie? Jest sporo opcji przecież. Może coś bardziej stacjonarnego? Jakiś butik? Albo coś takiego? Widziałam, że na http://370studio.com przygotowują całą indetyfikację wizualną dla firm. Idzie się wyróżnić na rynku. W sieci jest teraz taki nawał tego... że ciężko tak się odnaleźć. Przemyśl to.

becia22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:16

Re: Własny sklep internetowy - prośba o opinie

21 sty 2016, 22:10

Ja planuję zrobić taki sklep jak https://baltic-interiors.com/projektowa ... -warszawa/ w sensie coś strasznie niszowego, czegoś z czym ciężko jest się spotkać w internecie. Trzeba przyznać że tego typu usługi to jest coś nowego, coś co rośnie powoli w siłę.
Ostatnio zmieniony 02 lut 2022, 22:28 przez becia22, łącznie zmieniany 3 razy.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Własny sklep internetowy - prośba o opinie

05 lut 2016, 07:50

Jeśli ma to byc sklep z zabawkami to musisz zadbać o to zeby wybór był duży i żeby zabawki były jak najlepszej jakości. My ostatnio u nas odkryliśmy świetny sklep z zabawkami, których wcześniej nigdzie nie widziałam :D
Chcesz prowadzić sklep w sieci czy stacjonarny? Jeśli w internecie to koniecznie pomyśl o reklamie typu adwords - bez problemu przeprowadzi ją specjalista adwords warszawa. Dobrze jest też zamówić pozycjonowanie.

agusia87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2016, 12:17

Re: Własny sklep internetowy - prośba o opinie

12 lut 2016, 15:38

Myślę, że jak bardzo by mi się spodobała byłabym w stanie wydać do 60 zł - więcej nie ma szans. Natomiast co do biznesu to musisz zacząć od dobrego projektu strony internetowej, bo to w końcu Twoje środowisko pracy, później reklama, najlepiej również w sieci - jakieś pozycjonowanie i media społecznościowe. Z początku nie będziesz mieć pewnie środków, więc zacznij sama prowadzić jakieś społecznościówki, a później możesz kogoś nająć do pozycjonowania. Ja zastanawiam się właśnie nad wyborem dobrego programu do prowadzenia księgi rozchodów i przychodów, bo powoli się zaczynam gubić. Znalazłam wizytówkę takiej firmy http://dlahandlu24.my-free.website/ - mają program Rachmistrz w dobrej cenie. Możecie coś o Nim powiedzieć lub zaproponować coś innego?

podik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2016, 12:05

Re: Własny sklep internetowy - prośba o opinie

17 mar 2016, 12:26

ja też mam swój sklep internetowy ale mimo tego, że ruch ma w sumie niezły to jakoś zyski nie są za dobre. chciałbym coś zmodyfikować ale nie wiem jak to zrobić. znajomy odsyłał mnie do takiego artykułu na temat współczynnika konwersji i conversion testy a/b podobno da się tak wszystko zoptymalizować że jednak dotychczasowy ruch da się przełożyć na wyższe zyski. Znacie te myki?

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Własny sklep internetowy - prośba o opinie

27 maja 2016, 08:05

Do prowadzenia sklepu na pewno przyda ci się odpowiednie oprogramowanie. Na http://www.lsisoftware.pl/ znajdziesz program fo handlu detalicznego. Myslę, ze może ci bardzo pomoc. Z tego co widziałam jest prosty w obsłudze i pozwala na zarządzanie siecia sklepów.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość