Awatar użytkownika
drewcarey
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 sty 2016, 18:48

Implanty stomatologiczne w Warszawie

30 sty 2016, 22:30

Hej wszystkim. Zastanawiam się nad wyborem jakiegoś miejsca w Warszawie, w którym robią implanty stomatologiczne. Czy dalibyście radę mi coś w tym obszarze tematycznym polecić? Jakieś implanty stomatologiczne w Warszawie są tutaj. Czy Waszym zdaniem warto skorzystać z tej oferty? Z góry wielkie dzięki za porady :)

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Implanty stomatologiczne w Warszawie

25 lip 2016, 22:27

Ja bym wybrała kogoś sprawdzonego, z dobrymi opiniami.

agafia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 26 lip 2016, 10:55

Re: Implanty stomatologiczne w Warszawie

26 lip 2016, 13:19

Polecam Ci gabinet Dent SM i pana dra Jakubowskiego. Wiem na pewno, że zajmuje się implantami chirurgicznymi, a jest lekarzem godnym polecenia. Doświadczony, bardzo dokładny i sprawnie wykonuje nawet trudne zabiegi - u mnie to było usuwanie ósemki. Bez bólu i bez stresu, udało mu się super rozładować atmosferę, choć byłam przerażona. Po prostu bije od niego pewność w działaniu, dzięki czemu czujesz się na fotelu bezpiecznie :) A wiem, że robi implanty, bo ja sama konsultowałam się u niego w tej sprawie - będę robić taki zabieg, ale dopiero na jesieni. Tutaj namiar na gabinet: http://dentsm.pl :)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość