Awatar użytkownika
bosoosom
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 01 wrz 2015, 14:19

geneo - czy to bedzie dobry wybor?

09 lut 2016, 15:56

witam. mam pytanko - czy ktoras z tu obecnych pan robila sobie kiedys zabieg geneo? chcialam sobie zrobic przeciw starzeniu sie, a z tych zabiegow co znalazlam wydaje mi sie jakis najmniej inwazyjny. wstrzykiwanie czegokolwiek pod skore absolutnie nie wchodzi w gre, panicznie boje sie igiel i strzykawek. czy geneo jest warte swojej ceny? dajcie znac prosze.

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: geneo - czy to bedzie dobry wybor?

10 lut 2016, 11:49

Witaj! Wybacz pytanie - ile masz lat i w jakim stanie jest Twoja skóra? Zabiegi Geneo wykonywane są w dwóch wersjach - NeoBright i NeoRevive. “Zabieg przeciw starzeniu się” to bardzo ogólne określenie. NeoBright jest przeznaczony dla tych osób, które chcą poprawić wygląd skóry, rozjaśnić ją i ujędrnić, natomiast NeoRevive ma już działanie typowo przeciwzmarszczkowe. W jaki sposób wygląda zabieg możesz się przekonać oglądając przygotowane przez nas nagranie: http://www.podgorskidomurody.pl/geneo/ Co do efektów - zdecydowanie warto! Zabieg jest delikatny, nie podrażnia w żaden sposób. Zdjęć niestety pokazywać nie możemy :) Ale klientki były zadowolone :)

onceinalifetime
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 08 wrz 2015, 15:34

Re: geneo - czy to bedzie dobry wybor?

10 lut 2016, 16:56

hm, ale to jeden zabieg starczy zeby te efekty byly?

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: geneo - czy to bedzie dobry wybor?

11 lut 2016, 13:00

Można wykonać tylko jeden zabieg, ale najlepsze efekty daje ok. 6 sesji z Geneo. Wtedy efekt jest zdecydowanie trwalszy. Często jest też taniej – np. u nas osoby które zdecydują się na serię tych zabiegów mają zniżkę 10%. Opłaca się bardziej niż kupowanie każdego zabiegu z osobna.

onceinalifetime
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 08 wrz 2015, 15:34

Re: geneo - czy to bedzie dobry wybor?

15 lut 2016, 12:19

a te zabiegi robi sie jakos jeden po drugim czy jest jakas dluzsza przerwa? bo to troche by bylo klopotliwe, tak jezdzic w te i we wte codziennie, i jeszcze sie martwic czy zdazysz po pracy :(

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: geneo - czy to bedzie dobry wybor?

16 lut 2016, 11:49

Może zamiast zabiegów warto w pierwszej kolejności wybrać dobre i sprawdzone kosmetyki,a najlepiej te oparte na bazie naturalnego kolagenu które skutecznie odmłodzą i zregenerują skórę,zmarszczki. Moim zdaniem warto spróbować.

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: geneo - czy to bedzie dobry wybor?

16 lut 2016, 16:34

Nie nie, zabieg wykonuje się nie częściej niż raz w tygodniu :) Nasz salon jest otwarty w dni powszednie do 22, a w weekendy do 20, więc jeżeli jesteś z Krakowa to zapraszamy serdecznie :) Godziny otwarcia i formularz kontaktowy znajdziesz tutaj: http://www.podgorskidomurody.pl/kontakt/

naginis
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2020, 16:58

Re: geneo - czy to bedzie dobry wybor?

31 mar 2020, 17:45

Ja robiłam i uważam, że warto - NK Beauty Instytut Medycyny Estetycznej i SPA

merenre
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 17 wrz 2020, 18:18

Re: geneo - czy to bedzie dobry wybor?

17 wrz 2020, 23:44

Jeśli chodzi o fajne zabiegi na twarz to ja wam mogę Geneo zdecydowanie doradzić. Ja miałam serię tych zabiegów w Klinice Urody Maestria w Szczecinie i bardzo jestem z wyboru Geneo zadowolona. Zabieg jest super, sprawdza się na redukcję zmarszczek i ujędrnienie skóry, zmniejszenie porów, powoduje zdrowszy i bardziej promienny wygląd skóry, u mnie to wszystko się sprawdziło.

minniemouse
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 26 sie 2014, 13:09

Re: geneo - czy to bedzie dobry wybor?

21 maja 2021, 14:24

dla mnie geneo okazał się strzałem w 10! serię zabiegów robiłam w klinice vesuna z krakowa i nie żałuje. moja cera wygląa fantastycznie, napięcie, gładkość i jędrność powróciło, no i moja samoocena również wzrosła.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość