Joasia_WWW
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2007, 12:36

Niepokojące "worki pod oczami"

09 lip 2007, 12:22

Witam. Mam dziesięciomiesięczną córeczkę. Niby wszystko jest ok ale od jakiegoś czasu pojawiły się jej ciemne a niekiedy czerwone cienie pod oczami ( z wyglądu przypominają czasem okularki). Oczka czasem ma tez zapuchniete.
Pediatra mówi, że wszystko jest w porządku ale dla mnie nie jest, bo znam swoje dziecko i wcześniej tych worków nigdy nie miała. Pozatym pediatra tylko słucha czy jej coś w płuchach nie gra i to wszystko, więc na jakiej podstawie mówi, że wsyztsko jest w porządku?
Doradźcie mi, może warto pójść i prywatnie zrobić jakieś badania? Tylko ja nie wiem jakie :( A intuicja podpowiada mi różne rzeczy...;(

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

09 lip 2007, 13:14

Joasiu z tego co się orientuję to jest wiele powodów dla których pojawiają się cienie pod oczami. Wydaję mi się że lepiej udać się prywatnie do jakiegoś lekarza i mieć spokojne sumienie.
Wiem że cienie pod oczami pojawiają się przy kłopotach z nerkami albo bardziej prawdopodobne mogą być pasożyty w kale (lamblie).
Może to też być reakcja alergiczna np. na pyłki. Możliwości jest bardzo dużo dlatego wydaje mi się że najlepiej będzie jak pójdziesz do innego lekarza

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

21 sie 2007, 09:57

tak,to moze być i alergia i anemia i pasożyty...warto zrobić badania.

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość