Jolanda
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 123
Rejestracja: 08 mar 2015, 15:48

Mam z tym mega problem

10 lut 2016, 17:34

Z tym, jak rano wstać i zorganizować się, żeby np. zrobić kilka ćwiczeń.
W pracy dziewczyny oszalały z tymi ćwiczeniami, sezonami bikini i innymi aktywnościami.
Rano wpadają takie nakręcone, po treningu, a ja... czuję się winna, że znowu zaspałam i nic nie robię.
Mam figurę ok, ale one pewnie latem będą wymiatały, a ja będę miała wyrzuty sumienia.

Zaczytuję się regularnie w takich artykułach: http://odzyskajdzien.pl/2453-jak-zyskac-czas-o-poranku ... i co mi po tym, jak nie mam na tyle silnej woli, żeby się stosować do tych zaleceń i porad.
Jak Wy sobie radzicie? Czy tylko ja jestem takim leniem patentowanym, który lubi w dodatku rano pospać do oporu?

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Mam z tym mega problem

16 lut 2016, 12:58

Podstawowe pytanie brzmi: czy musi być to akurat rano,bo przecież aktywna fizycznie możesz być też po pracy,wieczorem lub po południu.,np chodząc na siłownię lub basen,nie sadzisz? Zadbana figura to też zdrowa i rozsądna dieta,bez tego ani rusz i na pewno nie uzyskasz efektu.

Awatar użytkownika
Maryna30
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 155
Rejestracja: 16 lip 2013, 12:14

Re: Mam z tym mega problem

23 lut 2016, 23:41

Dokładnie nikt nie mówi, że trzeba ćwiczyć rano. Nie ma zasady kiedy trzeba ćwiczyć, jeśli lubisz rano pospać ćwiczyć możesz równie dobrze po południu, albo wieczorem.

weronikawroblewska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 31 mar 2015, 13:15

Re: Mam z tym mega problem

26 lut 2016, 08:16

Musisz znaleźć w sobie motywację i przygotować plan - taki konkretny. Wtedy będzie o wiele łatwiej działać. Zobacz jaką radość daje to, że człowiek się zmotywuje do działania - http://mojawalka.crazylife.pl/2015/11/2 ... je-zdanie/. Tutaj akurat chodzi o takie profesjonalne szkolenie, ale można samemu sie za siebie wziąć :)

Polianna1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 05 lut 2016, 14:48

Re: Mam z tym mega problem

26 lut 2016, 11:10

Ja miałam ten sam problem. Jednak kupiłam karnet i wiedzialam, że muszę chodzić, by sie nie zmarnował. Musisz tylko znaleźć fajne zajęcia.
Pocieszę Cie, pierwszy raz jest wstać najciężej, poźniej idzie już dużo łatwiej ;)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Mam z tym mega problem

29 lut 2016, 16:14

to jest świetny sposób, tez miałam takie zapędy ale zdecydowanie rano nie mam na to siły.

Jusia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 01 mar 2016, 12:02

Re: Mam z tym mega problem

02 mar 2016, 11:36

ja się nie mogę zmusić do ćwiczeń, po prostu ich nie lubię

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Mam z tym mega problem

13 mar 2016, 16:25

dlatego dobrze jest miec partnera do ćwiczeń,to bardzo mobilizuje.

adaklimek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 mar 2016, 10:36

Re: Mam z tym mega problem

14 mar 2016, 10:59

Dobrze jest sobie uświadomić, że nasze myśli, to nic innego jak impulsy w wymiarze wirtualnym, które przychodzą i odchodzą. A my w nie wierzymy. Stąd pojawiają się emocje. Więc można spróbować namierzyć schematy myślowe. Np. zastanowić się w jakich momentach pojawiają się określonego rodzaju myśli i spróbować je zakwestionować, po prostu działając. To mi trochę przypomina taką walkę z samą sobą, ale pomaga.:)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Mam z tym mega problem

16 mar 2016, 11:51

ja też mam z tym problem. Jak sobie postanowię że wstanę wcześniej i coś zrobię to w momencie włączenia się budzika cała ta chęć ze mnie uchodzi.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość