Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Robot do sprzątania mieszkania

14 mar 2016, 07:55

Hej. Czy ktoś z Was ma może taki sprzęcik/ Czy warto Czy nie klinuje się w meblach?

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Robot do sprzątania mieszkania

14 mar 2016, 09:19

Ja mam i moim zdaniem warto. Sama również trochę się obawiałam, że będzie się blokował ale nie. Jest bardzo wygodny i wszystko dokładnie czyści. Nie obija sie również o nogi mebli bo ma specjalne czujki. Zwierzaki go ignorują na szczęscie ( przyzwyczaiły się).
Kupiłam sobie sprzęt marki Hoover, tutaj jest ich katalog:
http://www.hoover.pl/

Odkurzacz włącza się raz na dzień i objeżdża całe mieszkanie.

karkosz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 24 lis 2015, 11:46

Re: Robot do sprzątania mieszkania

04 kwie 2016, 18:59

Jesli chodzi o robot do sprzatania to ja nie polecam...mielismy to i jakos nie sprawdzalo sie u nas... w koncu zdecydowalismy sie na odkurzacz centralny z www.centralne-odkurzacze.net - to jest mega rozwiazanie... polecam, zwlaszcza jak ktos ma dom :)

mdol
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 05 kwie 2016, 12:42

Re: Robot do sprzątania mieszkania

05 kwie 2016, 12:48

Jakoś nie jestem przekonana, wydaje mi się że taki robot nie sprząta dokładnie :D wolę się sama tym zająć...

zalamka13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 28 paź 2015, 07:52

Re: Robot do sprzątania mieszkania

20 kwie 2016, 10:26

Też nie jestem przekonana, dlatego zobaczcie stronę http://www.hoover.pl/ Znajdziecie spory wybór sprzętu do sprzątania. Moim zdaniem dobry odkurzacz i mop parowy idealnie sie nadają. A mop parowy u mnie najlepiej się sprawdza w kuchni.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość