minniemouse
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 26 sie 2014, 13:09

Skandynawska aranżacja mieszkania

16 mar 2016, 14:58

Hej kobietki! Powiedzcie mi czy macie moze mieszkanie urzadzone w tym stylu? Szukam wlasnie jakichs mebli ktore by mi pasowaly do salonu chociazby i bede wdzieczna za wszystkie pomysly. Im mniej standardowo tym lepiej :)

Awatar użytkownika
ankasmietanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 09 lip 2014, 15:19

Re: Skandynawska aranżacja mieszkania

16 mar 2016, 16:35

Nie rozumiem w sumie tego szału na styl skandynawski. Jak dla mnie w takich mieszkaniach jest po prostu nudno i niezbyt przytulnie.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Skandynawska aranżacja mieszkania

16 mar 2016, 23:09

We wnętrzu skandynawskim jest ciepło i przytulnie - robi to drewno i tekstylia. To w nowoczesnym i loftowym jest surowo.

kajunia983
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 19 sie 2014, 12:54

Re: Skandynawska aranżacja mieszkania

18 mar 2016, 11:15

no co kto lubi. mi sie akurat ten styl podoba, a inspiracji na konkretne aranzacje jest sporo w internecie. sama posilkowalam sie chociazby blogami

otyliaq
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 cze 2014, 10:42

Re: Skandynawska aranżacja mieszkania

21 mar 2016, 15:08

ostatnio kupowałam stolik kawowy do mojego skandynawskiego salonu, więc jestem w temacie i strasznie mnie ta stylistyka kreci. Takie pomieszczenia przez to ze sa proste i jasne sprawiaja tez wrazenie bardziej czystych i wlasnie wbrew pozorom przytulnych. Dla mnie nie musi byc pstrokato i koloro żeby było ciepło. Mój stolik :)

Obrazek

A tak ogólnie do stylu skandynawskiego pasuja mi jeszcze takie bajery:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

justineczqa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 12 sie 2014, 11:22

Re: Skandynawska aranżacja mieszkania

22 mar 2016, 16:17

wszystko rzeczywiscie pasuje do stylu skandynawskiego. calkiem fajne propozycje :)

Awatar użytkownika
rurkaZkremem
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 119
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:29

Re: Skandynawska aranżacja mieszkania

30 mar 2016, 15:43

Ja lubię ten styl, może nie żywcem ściągniety z domku w Laponii :), ale niektóre jego elemenety bardzo mi sie podobają. Mam nawet upatrzone aranżacje mieszkań w tym stylu, a dla fanów skandynawskiego klimatu mam do polecenia artykuł na maxmag o aranżacji wnętrz - w tym tekście jest kilka ciekawych serwisów, w których jest wiele takich skandynawskich inspiracji.

minniemouse
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 26 sie 2014, 13:09

Re: Skandynawska aranżacja mieszkania

07 kwie 2016, 11:58

to ja tu jeszcze mogę dorzucić takie bajery :) wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony sfmeble, żeby nie było że kradnę po necie ;)

Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
meblepumoPL
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 07 mar 2016, 23:32

Re: Skandynawska aranżacja mieszkania

07 kwie 2016, 17:32

Do salonu urządzonego w stylu skandynawskim wpasuje się kolekcja Delta, która składa się z pochyłego regału, dużego stolika RTV i komody (2 drzwi + szuflada). Meble wyprodukowano z płyty meblowej w kolorze białym i dębu sonoma, natomiast nogi są z litego drewna dębowego. W pomieszczeniu takim królować powinny odcienie bieli i szarości, a znakiem rozpoznawczym są duże okna bez firan, ani zasłon.

http://www.meblepumo.pl/ser-pol-475-DELTA-kolekcja.html
Obrazek

kajunia983
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 19 sie 2014, 12:54

Re: Skandynawska aranżacja mieszkania

11 kwie 2016, 15:26

to ja tu jeszcze mogę dorzucić takie bajery :) wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony sfmeble, żeby nie było że kradnę po necie ;)

Obrazek Obrazek Obrazek
lampa fajna, minimalistyczna. Poduszkę to sama bym chętnie przygarnęła do swojego salonu. Generalnie fajne propozycje. Wszystko pasi idealnie do skandynawskiego stylu :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość