zegarek11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 03 lut 2016, 20:38

Co z tymi szczepieniami?

18 mar 2016, 13:24

Witajcie
Wraz z żoną zastanawiamy się nad zaszczepieniem naszej Zosi, ale targaja nami duze watpliwosci. Co wy sądzicie szczepieniu dzieci? Jest to element zdrowej profilaktyki jak mowia lekarze? My zastanawiamy się co w przypadku jakichkolwiek powiklan? Wtedy pewnie cala odpowiedzialnosc spada na rodzicow, a lekarz umywa rece, uchylajac sie od wziecia jakiejkolwiek odpowiedzialnosci. Mamy znajomych, którzy od jakiegos czasu sądzą się właśnie w podobnej sprawie, stąd tyle wątpliwości z naszej strony. Oni skorzystali z usług https://www.tuodszkodowania.pl/zadoscuczynienie/ . Bardzo prosimy o pomoc i rozwianie naszych watpliwosci
Ostatnio zmieniony 29 mar 2016, 11:48 przez zegarek11, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Co z tymi szczepieniami?

21 mar 2016, 22:27

Ja byłam szczepiona i jestem zdrowa. Swoje dzieci też szczepię.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Co z tymi szczepieniami?

06 cze 2016, 21:25

Nie wyobrażam sobie, aby nie szczepić. Swoje dzieci szczepiłam na wszystko + dodatkowo pneumokoki. Podarowałam sobie za to rotawirusy.

pomaranczka246
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2016, 18:08

Re: Co z tymi szczepieniami?

18 gru 2016, 18:19

Przerażające jest to, że grupa antyszczepionkowców-szarlatanów jest w stanie tak dotrzeć do świadomości ludzi, że lata badań naukowych, które jednoznacznie wskazują, że szczepionki to najlepsze, co nam się przydarzyło w kwestii zapobiegania chorobom, tracą na znaczeniu. Najgorsze jest to, że lekarz w debacie publicznej nie ma najmniejszych szans, bo jego argumenty merytoryczne zawsze przegrają w konfrontacji z płaczącą kobietą, której dziecko zachorowało po szczepieniu. Do ludzi przemawiają emocje, a nie nauka.
Jeśli jednak trafi się taki przypadek, jak waszym znajomym i szczepionka spowoduje uaktywnienie się choroby to wydaje mi się, że wygrać ze szpitalem samemu jest w zasadzie niemożliwe. Potrzebny jest prawnik, albo właśnie jakaś firma pośrednicząca Servitutes.pl bo potrzeba naprawdę dużej znajomości prawa, żeby wygrać z taką instytucją.

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość