Awatar użytkownika
DorSta
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 23 lut 2016, 13:46

Prezent-upominek dla szefa

20 mar 2016, 15:00

Cześć, mam takie pytanie. Wkrótce manager naszego zespołu będzie miał imieniny, a mamy taki zwyczaj by dawać sobie z takich okazji jakieś symboliczne prezenty. Wszyscy muszą do jutro coś wymyślić, więc ja postanowiłam, że zapytam na forum, może ktoś coś ciekawego podpowie =)

jowitasok
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 23 wrz 2015, 11:11

Re: Prezent-upominek dla szefa

20 mar 2016, 23:44

kiedyś robiliśmy dla szefa taki prezent od zespołu na zakończenie większego projektu, jak szklaną statuetkę z wygrawerowanym rysunkiem i tekstem w środku. Wiem, że taki prezent nie każdemu się spodoba, ale można wybrać jakiś fajny napis, który będzie tą osobę określać, my np. wybraliśmy “BiG BoSS” i grawer z takim śmiesznym obrazkiem. Statuetka stoi na biurku szefa więc chyba mu się prezent spodobał, więc może i w waszym przypadku się sprawdzi :-D

Awatar użytkownika
Natali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 16 paź 2015, 12:14

Re: Prezent-upominek dla szefa

21 mar 2016, 18:19

Cześć, mam takie pytanie. Wkrótce manager naszego zespołu będzie miał imieniny, a mamy taki zwyczaj by dawać sobie z takich okazji jakieś symboliczne prezenty. Wszyscy muszą do jutro coś wymyślić, więc ja postanowiłam, że zapytam na forum, może ktoś coś ciekawego podpowie =)
Ja słyszałam, że w tym roku bardzo popularnym trendem jest personalizacja różnych rzeczy. Nawiązując do powyższego wpisu można zamówić taki kryształ imienny lub elegancką koszulę z pierwszymi literami imienia i nazwiska...mi się wydaję, że to jest taki gustowny prezent i każdemu się spodoba :)

Awatar użytkownika
DorSta
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 23 lut 2016, 13:46

Re: Prezent-upominek dla szefa

22 mar 2016, 22:20

kiedyś robiliśmy dla szefa taki prezent od zespołu na zakończenie większego projektu, jak szklaną statuetkę z wygrawerowanym rysunkiem i tekstem w środku. Wiem, że taki prezent nie każdemu się spodoba, ale można wybrać jakiś fajny napis, który będzie tą osobę określać, my np. wybraliśmy “BiG BoSS” i grawer z takim śmiesznym obrazkiem. Statuetka stoi na biurku szefa więc chyba mu się prezent spodobał, więc może i w waszym przypadku się sprawdzi :-D
Hmm ten pomysł z personalizowaną statuetką nie jest zły. Jutro przekażę kolegom, zobaczę co powiedzą. Chciałam tylko zapytać, jak jest z jakością grawera?

jowitasok
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 23 wrz 2015, 11:11

Re: Prezent-upominek dla szefa

23 mar 2016, 19:18

Zamawialiśmy ten kryształ w sklepie internetowym kryształy 3d i nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń co do jakość grawera - wszystko było ładnie i porządnie zrobione.

Awatar użytkownika
donia1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 20 kwie 2013, 22:14

Re: Prezent-upominek dla szefa

31 mar 2016, 15:17

my ostatnio kupiliśmy szefowi multitoola ze specjalnym grawerem - ale on lubi takie gadżety

PolaM
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 31 mar 2016, 15:20

Re: Prezent-upominek dla szefa

31 mar 2016, 15:23

my ostatnio kupiliśmy szefowi multitoola ze specjalnym grawerem - ale on lubi takie gadżety

ooo to brzmi ciekawie, też jestem na etapie poszukiwania prezentu. gdzie szukac takiego multitoola, żeby mieć pewność, że jest ok? :-)

mika1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 29 paź 2015, 17:15

Re: Prezent-upominek dla szefa

31 mar 2016, 17:09

Markowe cygara albo pióro.

ewelka81
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 22 sie 2011, 03:19

Re: Prezent-upominek dla szefa

01 kwie 2016, 00:11

my ostatnio kupiliśmy szefowi multitoola ze specjalnym grawerem - ale on lubi takie gadżety
fajny pomysl, przy zalozeniu ze nie jest to pan lewe rączki, to tool przydatny jest
ooo to brzmi ciekawie, też jestem na etapie poszukiwania prezentu. gdzie szukac takiego multitoola, żeby mieć pewność, że jest ok? :-)
militaria.pl są chyba krajowym punktem dystrybucji marki leatherman

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Prezent-upominek dla szefa

13 kwie 2016, 13:32

My swojemu szefowi kupujemy teraz koszulkę z zabawnym napisem. A mój pomysł z kubkiem z napisem "Asap Srasap" nie przeszedł...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość