Awatar użytkownika
monisa123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2016, 23:32

Gabinet lekarski

25 mar 2016, 14:50

Hej wszystkim forumowiczom :)

Zastanawiam się nad tym jak zwiększyć przychody gabinetu lekarskiego. Czy jesteście w stanie mi coś w tym obszarze tematycznym doradzić? Tutaj np. są badania tajemniczy pacjent i zastanawiam się czy warto z czegoś takiego skorzystać... Co o tym myślicie?

Nuntarisa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 11 paź 2015, 13:48

Re: Gabinet lekarski

05 lip 2016, 07:12

Nie wiem, jak zwiększać przychody, ale wiem, jak ograniczyć wydatki. Na przykład drobne wyposażenie możesz kupować w sklepie solomedica.pl i wtedy już parę złotych zostaje w kieszeni. To chyba dobry pomysł.

starska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17

Re: Gabinet lekarski

06 lip 2016, 22:28

czy warto wydawać pieniądze na prywatne badania?
Badać się warto, czy płatnie czy nie. Teraz latem szczególnie warto wykonywać badania na takie choroby jak borelioza i koinfekcje. Szczególnie jak ktoś spędza aktywnie wakacje, ale nie tylko, bo kleszcze są już wszędzie.

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2016, 07:48

Re: Gabinet lekarski

11 sie 2016, 19:30

Masz rację. Trzeba się badać. Ja robię podstawowe badania co najmniej raz w roku.
Ostatnio trafiłam na http://www.gabinetusg.com.pl/usg-dopple ... n-dolnych/ i chyba zrobię też badanie żył w Gabinet USG. Wolę sprawdzić czy nic się nie dzieje niż później żałować. U mnie w rodzinie niestety występuje zakrzepica.

babmini
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 16 lut 2018, 13:04

Re: Gabinet lekarski

20 maja 2018, 21:03

Od jakiegoś czasu spotykam się z osobami które korzystają z aplikacji LekarzObok na smartfona. Może to dobra opcja, bo słyszałam, że wszystko działa bardzo sprawnie.
Ja tez korzystam i jestem zadowolona . Wizyta profesjonalna a cena nie wygórowana .

gocha67
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 paź 2017, 11:39

Re: Gabinet lekarski

24 mar 2019, 19:05

Dystrybutor wysokiej jakości sprzętu okulistycznego i optycznego to firma Polandoptical. Godni polecenia dla okulistów wyposażających swoje gabinety. Ja mimo braku wystarczających funduszy wyposażyłam swój gabinet dzięki ich ofercie leasingowej.

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: Gabinet lekarski

10 kwie 2019, 18:43

Bardzo ważne aby się badać przynajmniej raz w roku. Ja zawsze robię badania aby sprawdzić czy wszystko jest ok. Ostatnio nawet przez ostatnie pol roku przebywałam w Toruniu i tam musiałam skorzystać z opieki lekarskiej . Mają tam fajną przychodnie Nasz Lekarz. Byłam na wizycie u pana doktora Kudlickiego, bo dopadła mnie infekcja,bardzo sympatyczny człowiek,dostałam odpowiednie leki i już po infekcji nie ma śladu.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość