Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

dojazd do pracy za granicę

25 mar 2016, 18:17

dostałam propozycję pracy za granicą jest okresowa więc muszę się zacząć rozglądać za stałym srodkiem transpotru. niestety nie posiadam prawa jazdy więc będzie to nieco utrudnione. chodzi o miejscowosć Parnawa w Estonii.

Zraniona11
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 28 lut 2016, 10:49

Re: dojazd do pracy za granicę

25 mar 2016, 19:13

więc pozostaje miec nadzieję, że nie masz choroby lokomocyjnej :ico_oczko: trzeba Ci się rozejrzeć w takim razie za jakimś przewoźnikiem typu autokar bo inaczej się tam nie dostaniesz. swoją drogą to musi być bardoz ładna miejscowość, świetna lokalizacja :)

Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Re: dojazd do pracy za granicę

30 mar 2016, 02:57

Już rozpatrzyłam się pomiędzy przewoźnikami, jest to ilość którą można niestety na palcach jednej ręki policzyć. Najlepiej cenowo, a więc to na czym mi najbardziej zależy wygląda oferta ecolines, ale niestety nie jestem w stanie jakoś tego sprawdzić ani jak się ta podróż ma w praktyce bo nikt z moich znajomych ani rodziny nie podróżował nigdzie za granicę z nimi. A szkoda, bo nie jeżdżą od dziś tylko mają już doświadczenie i chyba nie bałabym się z nimi jechac.

Zraniona11
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 28 lut 2016, 10:49

Re: dojazd do pracy za granicę

04 kwie 2016, 02:31

hah no to o to jestem :-D w moich okolicach z ecolines korzysta bardzo dużo ludzi, sama też jeździłam :) nie wiem o co chodzi Ci z praktyczną stroną podróży - napisz to odpowiem onkretniej.
Natomiast polityka cenowa - wszystko co widnieje na stronie w konkretnym cenniku który wybierzesz (zakup przez internet, w busie...) to takie opłaty Cię obowiązują i ani grosza więcej. Dużo bagażu bez dopłat. No i zniżki procentowe, na które ja się nie łapałam więc nie znam dokładnie oferty w tej materii ale sprawdzić możesz akurat to bez problemu na www.

Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Re: dojazd do pracy za granicę

04 kwie 2016, 03:10

no to już część informacji mam :) a z tych praktycznych informacji najbardziej mnie zastanawia to, że na ich stronie jest sporo zdjęć, nawet widziałam to wirtualne zwiedzanie i nie wiem czy w rzeczywistości to wygląda równie dobrze, czy jest tylo na pokaz. No i to, co tygryski lubią najbardziej ;) czy te tablety, gniazdka, wifi w ogóle działa ;) chciałabym ze sobą wziąć kindla który jest niestety na wymarciu i wymaga ładowania częstego.

Zraniona11
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 28 lut 2016, 10:49

Re: dojazd do pracy za granicę

04 kwie 2016, 04:11

Oczywiście, że działa :) u mnie podróż odbyła sie zupełnie bez zarzutów, wszystko w pogodnej atmosferze i czas szybko mijał, bo te tablety mają na wyposażeniu - jeszcze się z takimi nigdzie więcej nie spotkałam, ale dobrze, że jest jakiś lider, to może zaczną inni przewoźnicy z nich przykład brać i podwyższać jakość tych swoich terkoczących rzęchów :P

madziulkaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2016, 13:05

Re: dojazd do pracy za granicę

27 sie 2016, 15:07

Skoro mowa o pracy za granicą - co sądzicie o programach typu work and travel, np. https://www.campamerica.pl/ . Moja siostra zastanawia się, czy jechać. Wg mnie warto, ale ona trochę się boi i nie wiem, jak ją przekonać, żeby skorzystała z okazji :)

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: dojazd do pracy za granicę

22 lis 2016, 11:50

Warto rozglądnąć się za solidnym przewoźnikiem. Odpuściłabym samoloty, bo jednak to sporo kosztuje. Ja jeżdżę często do Niemiec z http://perfecttour.pl/
Są w porządku. Podróż mija bardzo szybko, a do tego pasażer jest ubezpieczony od nieszczęśliwych wypadków. Przy wyborze zwódźcie uwagę na bezpieczeństwo, bo różne historie już słyszałam od znajomych...

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość