Strona 1 z 1

Park rozrywki w Chorzowie

: 30 mar 2016, 21:28
autor: Kajakin
Witam. Jak w temacie - szukam jakiegoś dobrego i sprawdzonego parku rozrywki na terenie Chorzowa. Czy dalibyście radę mi coś w tym obszarze tematycznym polecić? Zastanawiam się czy np. taki park rozrywki chorzów jest według Was wart uwagi... Co o tym sądzicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tej materii :)

Re: Park rozrywki w Chorzowie

: 20 kwie 2016, 13:39
autor: Maybebaby
W Chorzowie masz jedynie Śląskie Wesołe Miasteczko,jednak nie spodziewaj się po nim zbyt wiele,niektóre urządzenia są już przestarzałe przez co tracą na atrakcyjności. Możecie jechać gdzieś dalej niż Chorzów? Są też inne,dużo lepsze parki rozrywki dla dzieci:)

Re: Park rozrywki w Chorzowie

: 14 wrz 2016, 14:01
autor: Karolciaa
Też chyba w Rabce coś jest i w Zatorze. Zależy, jak daleko możecie jechać. Ja mam zamiar wybrać się do Warszawy, a tam obowiązkowo z dzieckiem do Centrum Nauki Kopernik i do sali zabaw http://www.incaplay.pl .

Re: Park rozrywki w Chorzowie

: 21 paź 2016, 17:59
autor: bazylka19
Chorzowskie ZOO jest fajne, ale karuzele pamiętają czasy komuny (o ile nie są starsze). Od kilku lat wiecznie coś remontują, wiecznie jakieś karuzele nie działają, te które działają pozostawiają wiele do życzenia. Godzinę drogi od Chorzowa jest zarówno Dinozatorland jak również Energylandia - obie atrakcje polecam.

Re: Park rozrywki w Chorzowie

: 21 kwie 2022, 08:07
autor: choto
Zdecydowanie bardziej odpowiada mi Energylandia, tam przede wszystkim nie ma nudy, dzieje się, rozrywek tyle, że ciężko je wszystkie zaliczyć jednego dnia. Jeździmy co najmniej raz do roku i za każdym jest super. Jedno z moich ulubionych miejsc w Polsce.