reniutka88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2016, 21:12

odszkodowanie

01 kwie 2016, 15:47

Cześć dziewczyny. Mam nietypową sprawę. Niedawno moją najlepszą przyjaciółkę spotkała tragedia. Jej ojciec zmarł tragicznie w wypadku, w którym nie był winowajcą. Cała rodzina pogrążona jest w rozpaczy, są jeszcze w szoku i roztrzęsieni, nie mają głowy do załatwiania spraw. Dlatego chcę im pomóc i załatwić wszystko z odszkodowaniem (które wg mnie należy się najwyższe) i zadośćuczynieniem za pogorszenie sytuacji materialnej rodziny oraz zwrotem kosztów poniesionych na pogrzeb. Czy moglibyście mi polecić od czego zacząć i z kim najlepiej współpracować? Zainteresowała mnie taka oferta https://www.tuodszkodowania.pl/odszkodo ... za-smierc/ . Czy to prawda co tam piszą, warto zwrócić sie do kancelarii o pomoc w uzyskaniu jak najwięcej? :ico_pocieszyciel:

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: odszkodowanie

22 sie 2016, 09:37

przy staraniu się o odszkodowanie najlepiej zatrudnić doświadczonego prawnika który pomoże w uzyskaniu takiej ilości, ile się faktycznie należy.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość