kandis
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2016, 10:14

Nowoczesna księgowość

18 kwie 2016, 10:35

Czy ktoś z Was może korzystał już z nowoczesnej księgowości jaką jest księgowość online? Czytałem, że tax care http://taxcare.pl/ takie usługi świadczy całkiem fajnie i że te ich systemy online też są bardzo pomocne. Przydałoby mi się to w naszej nowej firmie, tam księgowej jeszcze nie mamy a może taki system wirtualny wyszedłby nawet taniej? Jak uważacie?

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Nowoczesna księgowość

23 kwie 2016, 16:14

Warto korzystać z takiej księgowości online.

zalamka13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 28 paź 2015, 07:52

Re: Nowoczesna księgowość

26 kwie 2016, 12:58

Jeżeli szukasz dobrych programów, to zobacz ten wfirma https://wfirma.pl/kadry-i-place-online Kadry i place online to program pomagający w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Tworzy listy płac, nalicza podatki itp. Bardzo prosty w zastosowaniu. W tej chwili do nabycia w cenie promocyjnej.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Nowoczesna księgowość

17 maja 2016, 09:17

O nowoczesnej księgowości pewnie można by było mówić wiele, chociaż nie znam się na niej wcale. Ostatnio jednak trafiłem na przejrzysty artykuł o czynnościach biura rachunkowego na faar. pl . Trochę zacząłem rozumieć i już chyba wiem, że w niektórych sprawach zdecydowanie lepiej zdać się na pomoc fachowców.

mnww
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 20 maja 2016, 14:35

Re: Nowoczesna księgowość

20 maja 2016, 14:57

Można skorzystać na przykład z biura rachunkowego on line. To dość nowoczesna a poza tym wygodna firma rozliczeń :D

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2016, 07:48

Re: Nowoczesna księgowość

27 cze 2016, 09:02

Ja ostatnio szukałam księgowości online i trafiłam na https://wfirma.pl/?ref=45f40ad4f59605cc2c4005a39f771ad4 Chyba skorzystam z tej aplikacji bo wygląda bardzo ciekawie. Mozna szybko ogarnąć faktury, kadry i płace oraz inne ważne aspekty firmy. Ogólnie wydaje mi się, że z obsługą nie będzie problemu. Poza tym w każdej chwili można skorzystać z pomocy ekspertów.

KamilaKam
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2016, 16:09

Re: Nowoczesna księgowość

28 cze 2016, 16:14

Zgadam się z poprzednikami, na firmę Tax Care można liczyc zawsze. Nie tylko wszystko jest dostępne online, a do tego nie musze nadzorowac ksiegowej na codzien czy wyslac jej na szkolenia. Jeśli masz jakies watpliwosci podjedz do nich do placowki z Idea banku i wszyskiego się dowiesz albo zadzwon na infolinie. Pozdrawiam :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Nowoczesna księgowość

30 cze 2016, 16:09

Ja już od dawna korzystam z księgowości online bo jest to dużo wygodniejsze i szybsze niż tradycyjne sposoby. Nie mam co prawda zbyt dużej firmy ale co za tym idzie mam mniej skomplikowane dokumenty i rozliczenia. Oprócz księgowości faktury także przygotowuję sama online. Program, z którego korzystam jest dobrze opisany na tej stronie: http://sidengo.com/biuro24 Ja korzystam z tego średniego pakietu, ale z tym wyższym mamy już opiekę konsultanta więc nawet osoby, które niepewnie się czują w temacie na pewno sobie poradzą.

koralina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:40

Re: Nowoczesna księgowość

03 lis 2019, 09:15

Co do fakturowania o którym piszesz ostatnio znalazłam wysoko w rankingach na necie bizin.pl i postanowiłam trochę poszperać - z suchych faktów rzeczywiście wynika, że program jest naprawdę godny uwagi. Poszukuję jednak osób, które wypowiedzą się w temacie i z niego korzystają.

Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Re: Nowoczesna księgowość

04 lis 2019, 23:37

to ja, to ja ;) mam od prawie trzech lat, wcześniej korzystałam z innego i musiałam zmienić ze względu na brak postępu z biegiem czasu. natomiast bizin jest regularnie aktualizowany i unowocześniany. ważne jest, że teraz przy dużej ilości zmian w prawie także to na bieżąco uwzględniają. co ci mogę powiedzieć, wiem, że moj znajomy niedawno korzystał z darmowej wersji premium przez miesiąc, sprawdź czy nadal nie ma takiej możliwości. wtedy przekonasz się na własnej skórze. mi on odpowiada w całej rozciągłości, od funkcji po samo działanie.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość