mycha87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 25 wrz 2015, 14:09

Re: Leczenie kanałowe - gdzie w Warszawie?

31 maja 2016, 16:15

Jeśli kanałowe, to dr Michał Jasiński z Dent SM. Bardzo dokładny, precyzyjnie wyczyścił i uzupełnił wszystkie kanały. Leczenie tego typu do najprzyjemniejszych nie należy, ale przebiegło na szczęście sprawnie i bez bólu :)

barry
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 10 cze 2016, 10:03

Re: Leczenie kanałowe - gdzie w Warszawie?

10 cze 2016, 10:40

A nie masz swojego zaufanego dentysty? Niestety leczenie kanałowe jest bardzo drogie i chyba lepiej je powierzyć komuś, kogo się zna...

MankaJaslo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 25 lip 2016, 21:50

Re: Leczenie kanałowe - gdzie w Warszawie?

28 lip 2016, 16:36

W przypadku leczenia kanałowego na pewno nie powinno sugerować się ceną. Warto iść do kogoś z polecenia, kto ma duże doświadczenie i używa wysokiej jakości sprzętu. Podobno takie igły http://www.endostar.eu/pl/produkty/lini ... nki-detail są zalecane przy leczeniu kanałowym.

kopercia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 04 maja 2016, 11:22

Re: Leczenie kanałowe - gdzie w Warszawie?

18 sie 2016, 10:58

Zdecydowanie doktor Anna Parzeniecka, leczymy się u niej całą rodziną. Mojemu mężowi uratowała 3 zęby - leczone kanałowo właśnie. Wcale dużo nie płacił, leczenie bezbolesne i bez żadnych powikłań. Mnie często gęsto zęby po leczeniu nie tyle, że bolały ale czułam dyskomfort kilka dni. Teraz nie mam tego problemu i jestem pewna, że to zasługa umiejętności Pani doktor. Przyjmuje w tej klinice http://oberclinic.pl/.

dariami87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 sie 2016, 15:45

Re: Leczenie kanałowe - gdzie w Warszawie?

20 sie 2016, 21:32

Polecam gabinet Dent SM i pana doktora Michała Jasińskiego. Przed założeniem aparatu ortodontycznego musiałam wyleczyć wszystkie zęby, które tego wymagały, dwa leczyłam kanałowo właśnie u pana doktora - bardzo dokładny lekarz, a przy tym naprawdę miły :)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość