syrenkaenka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2016, 22:33

zmiany w kuchni

24 kwie 2016, 22:37

Cześć Wam,
chciałabym wprowadzić nieco drobnych zmian w mojej kuchni, a mianowicie chiałabym zmienić dodatki i stół z krzesłami , który jest już naprawdę w kiepskim stanie. Szukałam w internecie różnych pomysłów i natrafiłam na taki stół , mega mi się spodobał, http://www.domzpomyslem.pl/wnetrza/gale ... ?fromTag=3 jednak problem jest taki, że nie wiem gdzie znajdę go, lub chociaż podobny .Liczę na Waszą pomoc ;)) :-)

Awatar użytkownika
angelika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 27 lis 2013, 12:55

Re: zmiany w kuchni

16 maja 2016, 15:29

Jeśli nie masz pomysłu jak drobnymi zmianami zmienić wystrój swojej kuchni, to może zainspirujesz się jakimiś artykułami? Teraz w Internecie możesz znaleźć sporo ciekawych tekstów, jak chociażby cykl artykułów zamieszczonych na stronie internetowej www.maxkuchnie.pl. Sama odkryłam tam naprawdę sporo wartych uwagi informacji :) W drugiej części swojego wpisu pytasz o wybór odpowiedniego stołu, jak dla ten podlinkowany przez Ciebie jest dosyć ciekawy i oryginalny, ale jeśli masz jakieś wątpliwości, to może ten artykuł pomoże Ci przy wyborze - https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/mebl ... l-223.html? Pozdrawiam i daj znać na co się zdecydowałaś :)

mambini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 08 gru 2014, 18:38

Re: zmiany w kuchni

17 maja 2016, 14:33

Trochę nie bardzo mi się to podoba. Przede wszystkim aneks kuchenny musi być funkcjonalny. To ma być salon z kuchnią a nie biblioteczka obok czajnika. Po drugie panele na podłodze w kuchni to mało wygodny pomysł do utrzymania czystości. U mnie nie ma paneli tylko dobrane kolorystyczne płytki [www.kwadroceramika.com/pl/produkty/plytki_salonowe] .Telewizor nie wiadomo komu ma służyć. Ani nie mogę na niego patrzeć pichcząc, ani siedząc przy stole. Ten stół też nie bardzo pasuje do salonu. Ogólnie wolę więcej przestrzeni i mniej bibelotów na wierzchu. No i koniecznie musi być w salonie kominek.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: zmiany w kuchni

18 maja 2016, 07:41

Jak będziecie przeprowadzać remont w kuchni, to pamiętajcie o wszelkich możliwych drobiazgach. A takiego wyposażenia jak pojemniki na żywność, durszlak, noże, czy patelnie poszukajcie na Homebooku. To jest najprostszy sposób na zrobienie dużych, kompleksowych zakupów.

szyszkasosnowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 09 cze 2016, 10:41

Re: zmiany w kuchni

17 cze 2016, 11:38

A ja nie ruszałam w swojej kuchni niczego od jakichś dwudziestu lat. No ale jak wygląda dobrze, to po co zmieniać.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: zmiany w kuchni

28 lip 2016, 11:38

A ja nie ruszałam w swojej kuchni niczego od jakichś dwudziestu lat. No ale jak wygląda dobrze, to po co zmieniać.
Żeby wyglądała jeszcze lepiej. Zresztą takie pomieszczenie jak kuchnia trzeba od czasu do czasu odświeżać.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: zmiany w kuchni

19 sie 2016, 14:33

Ja mam niewielkie mieszkanie, dlatego ostatnio kupiłam sobie mały zestaw http://ware-house.pl/zestaw-stolowy-lan ... 11622.html stołowy gdzie mam fajne dwa krzesła i stół. Wszystko fajnie pasuje mi do mojej białej kuchni i co najważniejsze zestaw był bardzo tani. Produkt naprawdę wysokiej jakości w dobrej cenie :)

Dytka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2012, 09:59

Re: zmiany w kuchni

23 sie 2016, 19:12

A ja zamierzam nie meble a akcesoria wymienić u siebie w kuchni. I poluję na nowy ekspres do kawy i tak się zastanawiam czy nie zamówić czegoś tu: http://kawoserwis.pl/ :) jest spory wybór, dobry sprzęt oraz wszystkie rodzaje ekspresów marki Saeco z linii Proffesional :)

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: zmiany w kuchni

24 sie 2016, 10:29

A jak łączycie kuchnie z jadalnią? Czy może u Was są to oddzielne pomieszczenia? Ja planuję kupić duży stół rozkłady i to on będzie takim łącznikiem jadalni i kuchni , jednak jeszcze dobrze muszę to zaplanować, bo mam dosyć sporą powierzchnię na to wydzieloną .

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: zmiany w kuchni

24 sie 2016, 13:37

Mam połączony salon z jadalnią. Kuchnię mam osobno.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość