stokrotka21
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2016, 13:50

Zabiegi na ciało

26 kwie 2016, 14:01

Witam. Mam pytanko. Czy któraś z was odważyła się na zabiegi wyszczuplające? Jeśli tak, to jakie i gdzie? :)

bardetka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 maja 2016, 17:20

Re: Zabiegi na ciało

14 maja 2016, 20:25

Ja korzystam sporadycznie z usług gabinetu medycyny estetycznej Lookmedika w Łodzi. Mają fajne promocje, dobre ceny. Szczególnie polecam zabieg powiększania ust - www.lookmedica.pl

Awatar użytkownika
chodzeNApalcach
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 17 maja 2016, 11:47

Re: Zabiegi na ciało

17 maja 2016, 12:03

A czy któraś z Was korzystała z takich zabiegów wyszczuplających? To naprawdę działa? ;)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Zabiegi na ciało

07 cze 2016, 09:12

W sumie mam bardzo podobne zdanie na ten temat i również uważam,że możemy sami wypracować efekt zadbanego ciała i zgrabnej sylwetki,bez konieczności ingerencji w nasze ciało od strony medycznej,tylko jak wiadomo wszystko wymaga czasu i konsekwencji.

serwispolska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 cze 2016, 10:34

Re: Zabiegi na ciało

13 cze 2016, 10:42

Witam te zabiegi pomagają ale na portfel i tyle jak sami nie będziemy pracować to nic z tego nie będzie

Ewecka85
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 paź 2015, 15:43

Re: Zabiegi na ciało

06 lip 2016, 15:30

Wszystko zależy od wieku w jakim jesteśmy. Wszystkim Paniom w moim wieku polecam 10 sposobów na zachowanie młodości po 45 roku życia. Dokładnego wieku celowo nie podaje :)

Arlena33
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:35

Re: Zabiegi na ciało

11 cze 2017, 15:19

ja pomyslaam o innym zabiegu bo od czegoś tzreba zacząć;) z okazji urodzin okrągłych zafundowałam sobie depilację laserową która latami za mną chodziła. Lubię o siebie dbac ale wiecznie nie było kasy, czasu na znalezienie miejsca i wybranie się tam, wiadomo...az w oncu się zawziełam. Na http://jeanlouisdavid-kosmetyka.pl/uslu ... t-sheer-3/ znalazam oferte która wydlam mi sie najciekawsza, tak generalnie no i poszłam:) i zła jetsem na sibeie ze tak pozno bo to super sprawa. I teraz mam motywację do ćwiczen, a wybrałam skalpel chodakowskiej. Czuję się lepiej, piękniejsza wiec chce mi się wiecej. Lubię pichcić zdrowe jedzonko i jakos tak to sie jedno drugim nakręca u mnie:)

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Zabiegi na ciało

19 cze 2017, 13:37

Zabiegów na ciało jest wiele, sprawdzają się na różne partie ciała. Fajne propozycje ma salon we Wrocławiu : coco-time.pl . Takie zabiegi upiększają i pozostają na długi czas. Każdy ma inne ciało i inne jednak potrzeby, a więc najlepiej wybrać się na konsultacje i rozpoznanie co jest potrzebne na udoskonalenie.

Rusalka1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 cze 2017, 22:25

Re: Zabiegi na ciało

27 cze 2017, 22:44

Byłam na zabiegu wyszczuplającym bandażami Arosha w salonie Vici Clinic w Krakowie. Efekty było widać już po pierwszym zabiegu. Teraz po całej serii zabiegów prawie w ogóle zniknął mi cellulit, a uda mi wyraźnie zeszczuplały.

Magdalena1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 sty 2019, 14:49

Re: Zabiegi na ciało

08 sty 2019, 12:12

Bardzo dobre zabiegi na ciało można przeprowadzić w Klinice Urody Maestria w Szczecinie na Więckowskiego 2. W Maestrii można skorzystać z profesjonalnych zabiegów takich jak : usługi manicure i pedicure hybrydowego, zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę oraz zabiegi oczyszczające i rewitalizujące skórę, zabiegi odmładzające, depilacji laserowej oraz lifting twarzy bez skalpela - wszystkie zabiegi są w super cenach.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość