Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Gdzie w tym roku wakacje?

27 kwie 2016, 12:00

Gdzie warto jechać w tym roku? Bo Europa raczej zalana uchodźcami. Gdzie będzie spokojnie?
Interesuje nas fajne miejsce pod wyjazd z dziećmi - żeby było bezpiecznie i jednocześnie było co robić.
Propozycje?

Awatar użytkownika
1R3ne
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 15 mar 2016, 15:29

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

27 kwie 2016, 12:45

Bo Europa raczej zalana uchodźcami.
:ico_haha_01:

Jedź nad nasze polskie morze. Ja mieszkam nad nim odkąd pamiętam i jeszcze mi się nie znudziło. Możesz ewentualnie przejechać się po wybrzeżu.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

28 kwie 2016, 10:06

ja bym chciała jechać na Maltę

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

28 kwie 2016, 11:43

Polskie morze? Sory, ale nigdy w życiu. Ostatnie wakacje nad polskim morzem jakie pamiętam, to 7 dni deszczu, 15 minut na plaży, 0 minut w wodzie i chodzenie w kurtkach w środku lata. Sory, ale takie wakacje to zdecydowanie nie dla mnie, tym bardziej, że wyjazdu zagraniczne z gwarantowaną pogodą, wcale nie kosztują jakoś specjalnie więcej!

annika27
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2015, 21:14

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

30 kwie 2016, 21:09

Bez przesady - ostatnie lata w Polsce są raczej upalne niż zimne i w tym roku ma być podobnie. Dlatego wybieram się do Łeby i jestem pewna, że miło spędzę tam czas. Zarezerwowałam sobie już nocleg, który znalazłam na Łeba noclegi i jadę na przełomie czerwca i lipca.

Melany
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 mar 2016, 15:05

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

01 maja 2016, 00:18

Bez przesady - ostatnie lata w Polsce są raczej upalne niż zimne i w tym roku ma być podobnie. Dlatego wybieram się do Łeby i jestem pewna, że miło spędzę tam czas. Zarezerwowałam sobie już nocleg, który znalazłam na Łeba noclegi i jadę na przełomie czerwca i lipca.
Dzisiaj kontaktowałam się z jednym pensjonatem i całkiem dobrze to wszystko wygląda. W Łebie jeszcze nie byłam, ale mam nadzieję ze się nie zawiodę :)

Obcasik44
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:58

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

02 maja 2016, 21:03

No właśnie - z tymi warunkami to zdecydowanie się zgadzam. W Polsce jest koszmarnie drogo, warunki są kiepskie. Np. w maju można zrobić Turcję za 1200 zł w dobrym hotelu i pakietem all. Czy w takim wypadku ma sens wyruszanie w Polskę? Gdzie tyle samo będzie kosztowało kilka dni w hotelu? Zresztą... kilka lat temu na Travelplanet ustrzeliliśmy wyjazd do Turcji za 850 zł właśnie ze wszystkim w cenie, więc jeśli komuś pasuje w tym okresie mieć wolne, to czemu nie...

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

04 maja 2016, 11:56

Patrząc po tym, jak aktualnie wyglądają ceny, to chyba jednak niewiele się zmieniło. W tym momencie z drogich biur widzę lasty do Turcji poniżej 1000 zł. Nie są to hotele z górnej półki, ale raczej gwarantują one udane wakacje. W tym roku Turcja u nas całkowicie odpada, ale w kolejnym pomyślimy, żeby w maju móc się tam wybrać. Wakacje w takim koszcie to czysta przyjemność.

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

05 maja 2016, 13:07

Ja zdecydowanie stawiam na polskie morze, szczególnie dlatego, że z małymi dzieckiem ciężko jest jechać gdzieś dalej, a nad morzem przynajmniej się trochę popluska w wodzie, pobawi w piasku i na pewno będzie to dla niego ogromna frajda. Chcę również, żeby był to nieco dłuższy wyjazd niż na tydzień, dlatego bardzo zależy mi na korzystnej cenie, z tego względu raczej wybiorę mniejszą miejscowość, jak na przykład Łeba , bo z tego co widziałam tutaj Łeba noclegi , to noclegi tam są naprawdę korzystne cenowo i wydaje mi się też, że jedzenie czy różne atrakcje również będą tańsze niż w Sopocie czy Kołobrzegu.

loginka19
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 05 maja 2016, 14:03

Re: Gdzie w tym roku wakacje?

05 maja 2016, 14:14

w góry do Żywca :)
_______________________________________________
braveran
tabletki na powiększenie biustu

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość