Awatar użytkownika
bonia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 28 gru 2015, 13:29

Pomysły na prezent na dzień mamy

10 maja 2016, 10:34

Do dnia mamy zostało około 2,5 tygodnia, więc pomyślałam, że czas na wymyślenie prezentu :ico_oczko: Możecie podzielić się swoimi oryginalnymi pomysłami? Szukam czegoś wyjątkowego, czego jeszcze nie dawałam swojej mamie :-)

Awatar użytkownika
anuska96
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 28 kwie 2016, 14:04

Re: Pomysły na prezent na dzień mamy

10 maja 2016, 12:13

ja jestem zwolenniczką praktyczną prezentów, więc może jakiś komplet naczyń, sztućców albo noży? Ostatnio na prezent urodzinowy swojej siostrze kupiłam na Vobisie taki komplet nozy kuchennych http://www.vobis.pl/komplet-nozy-kuchen ... 52182.html i jest z nich mega zadowolona, także mogę polecić. ;)

Rotlomat
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 05 kwie 2016, 13:37

Re: Pomysły na prezent na dzień mamy

10 maja 2016, 12:48

a ja myślę że każdej amie spodoba się coś co jest zrobione rękoma jej dzieci. Mam taki pomysł na prezent dla mamy. Kupic album, taki duzy piękny w ekoskórze. W Gama Kaletnictwo takie widziałam i powklejać tam zdjęcia.....

Awatar użytkownika
bonia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 28 gru 2015, 13:29

Re: Pomysły na prezent na dzień mamy

10 maja 2016, 14:58

No właśnie jakikolwiek prezent do kuchni odpada już na wstępie, dlatego, że moja mama w ogóle nie gotuje :ico_oczko: U nas szefem kuchni od zawsze był ojciec, więc jakieś noże czy sztućce byłyby bardziej prezentem dla niego.
Co do albumu ze zdjęciami to mama dostała od nas pod choinkę śliczną fotoksiążkę, więc kolejny album byłby bezsensowną powtórką :-/

domi99
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 04 paź 2014, 14:32

Re: Pomysły na prezent na dzień mamy

11 maja 2016, 12:44

ja mame zabieram na weekend za miasto ;) jedziemy do jaworowego dwóru, tylko 40 km od warszawy, ale panuje tam cisza i spokoj, no i maja spa, wiec bedziemy pewnie do oporu korzystac z roznych zabiegow

Awatar użytkownika
Nickol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 19 paź 2015, 11:35

Re: Pomysły na prezent na dzień mamy

11 maja 2016, 13:40

skoro oryginalnego, to może w takim razie coś takiego https://www.krysztaly3d.pl/prezent/serc ... ie_milosci ?
ja taki kryształ dawałam siostrze na urodziny (okrągłe). wybrałam co prawda inny wzór, ale tak pomyślałam, że dla mamy takie serce na dłoniach byłby bardziej odpowiedni.

marios
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 05 mar 2016, 22:05

Re: Pomysły na prezent na dzień mamy

11 maja 2016, 14:50

Ja bym kupił jakiś element wyposażenia domu lub mieszkania, czyli coś designerskiego, np. http://www.ministerstwoidei.pl/agencja- ... wa-poznan/
Ostatnio zmieniony 16 lut 2017, 21:05 przez marios, łącznie zmieniany 1 raz.

jowitasok
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 23 wrz 2015, 11:11

Re: Pomysły na prezent na dzień mamy

12 maja 2016, 14:21

Nie wiem czego jeszcze nie dawałaś mamie, stąd ciężko poradzić. Ale może jakiś wspólny wypad? Do spa? Albo na basen? Do teatru? Kina? Pole do popisu masz spore jeśli chodzi o wyjścia.

Ten kryształ 3D który pokazała Nickol też całkiem niezły. Zastanawiam się właśnie czy mojej mamie by się coś takiego spodobało. Mama nie jest może typem zbieracza, ale myślę, że coś takiego bardzo by ją wzruszyło. Szczególnie jeśli umieściłabym dedykację od siebie.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Pomysły na prezent na dzień mamy

13 maja 2016, 14:32

Mi się to nie podoba. Ja jestem za wspólnym spędzeniem tego dnia. Może kino? Zakupy?

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Pomysły na prezent na dzień mamy

16 maja 2016, 11:24

A co powiesz na to aby podarować swojej mamie komplet oryginalnej i stylowej biżuterii? Dla dojrzałej kobiety będzie to naprawdę trafiony prezent,możemy pomóc podczas wyboru,zobacz na www.ZotaLinia.com

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość