bardetka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 maja 2016, 17:20

Operacja warg sromowych

14 maja 2016, 20:21

Witam,
zaczynam się zastanawiać nad plastyką pochwy. Znalazłam taką oto ofertę http://chplast.com.pl/zabiegi/labioplastyka i tak się zastanawiam czy może któraś z Was wykonywała u siebie już taką może operacje? Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Operacja warg sromowych

29 maja 2016, 21:08

Z tego co wiem to jest to sprawdzona klinika.

Anulka82
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 04 maja 2016, 15:50

Re: Operacja warg sromowych

30 maja 2016, 17:43

Ja się nad tym zastanawiałam, ale jednak chyba zbyt przerażona jestem takim intensywnym zabiegiem

marsweronika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 09 lip 2014, 13:13

Re: Operacja warg sromowych

08 cze 2016, 19:43

A dlaczego chcesz zabić zabieg? Tzn co jest z Tobą nie tak? ;) Wybacz za bezpośredniość, ale może da się to załatwić w mniej inwazyjny sposób? Np. laserowo? Wychodzi taniej, a i po zabiegu okolica nie będzie bolesna, a i Ty szybciej wrócisz do siebie... Ceny są różne, od 500 zł nawet do 5000 zł: https://www.tourmedica.pl/ceny/zmniejsz ... h-laserem/

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: Operacja warg sromowych

14 lip 2016, 18:21

Jestem zdania, że jeśli komuś jest źle we własnym ciele, ma takie niedoskonałości, które zatruwają życie - warto się poddać zabiegowi. Tylko trzeba liczyć się z tym, że zazwyczaj są to poważne operacje z długim okresem dochodzenia do siebie. Krocze na pewno przez jakiś czas jest obolałe, do gojenia ran wiele kobiet kupuje tantum rosa http://www.tantumrosa.pl/wskazania i wykonuje płukanki, podobno miejsca goją się szybciej i znacznie zmniejsza się bolesność nacięć.

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Operacja warg sromowych

21 sie 2016, 16:51

nie znam tej kliniki. swoja operacje mialam w Medicover. mialam przerosniete wargi i to bardzo utrudnialo mi zycie- zwyczajnie odczuwalm ból i bylo to uciazliwe. dopiero kolezanka mi powiedziala, ze takiego czegos mozna pozbyc sie zabiegiem ( mialam raczej mala wiedze o zabiegach ginekologii estetycznej, a robilam operacje jak stawaly sie one 'nowoscia'). i uznalam, ze czemu nie? mam cale zycie sie meczyc? po co? zabieg jak kazdy inny- skoro jeden sobie piersi operuje, bo mu sie nie podobaja, drugi nos sobie zmniejsza to ja wargi sromowe tez moge :) zwlaszcza ze juz pal licho ich wyglad, ale odczuwalam po prostu ból :) teraz czuje sie rewelacyjnie i nie zaluje, ze poddalam sie tej operacji i ze zrobilam to akurat w Medicover :)

Awatar użytkownika
MissMagoo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 14 gru 2016, 09:29

Re: Operacja warg sromowych

11 sie 2017, 15:12

Kobitki! Takie operacje jak labioplastyka powinno się wykonywać, gdy mamy problem zdrowotny, a nie ze względu na kompleksy. Każda z nas jest wyjątkowa i piękna. ;) Ja sama miałam asymetryczne, przerośnięte wargi i udałam się do Alfa-Medycyna http://alfamedycyna.pl/ Serdecznie polecam tą klinikę. Potrafią stworzyć atmosferę bezpieczeństwa i nie da się czuć zażenowania i wstydu. :)

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Operacja warg sromowych

18 gru 2017, 15:08

Nie ma co od razu poddawać się operacji, jest sporo innych sposobów na plastykę war sromowych r. Sama jestem po zabiegu wypełnienia warg sromowych kwasem hialuronowym i efekty są super. Warto zwrócić uwagę tylko na miejsce, gdzie wykonamy zabieg - żeby był to jakiś dobry gabinet Ginekologii Estetycznej. Ja wybrałam Rzeszowską Moją Estetykę z ulicy Litewskiej 4/5 i uważam, że lepiej nie mogłam trafić: http://www.mojaestetyka.pl :)

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Operacja warg sromowych

24 gru 2017, 13:17

Długo zastanawiałam się czy na zdecydować się na ten zabieg, ale ostatecznie postanowiłam się zapisać. Robiłam go w Bona Dea u lek med. Tomasza Mierzwińskiego i efekty są bardzo widoczne. Różnica jest diametralna i nie żałuję swojej decyzji.

kopercia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 04 maja 2016, 11:22

Re: Operacja warg sromowych

04 sty 2018, 23:34

Też jestem po labioplastyce w podwarszawskiej klinice Arnica (Stare Babice miejscowość dokładnie) i jak najbardziej polecam. Zabieg laserowy, na pewno nie nazwałabym tego operacją. Wskazaniem do zabiegu u mnie były przerośnięte wargi sromowe, od razu po czułam różnicę mimo, że całe gojenie trwało jakiś miesiąc. Plusów poza estetycznymi całe mnóstwo, zabieg dodał mi mnóstwo pewności siebie. Polecam to miejsce w 100% jak szukacie w tych rejonach.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości