Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Przewoźnicy

23 maja 2016, 20:31

No ciekawe ile taka przeprowadzka do Włoch kosztuje.

pacia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 25 maja 2016, 09:40

Re: Przewoźnicy

25 maja 2016, 09:56

Taka międzynarodowa przeprowadzka to spore wyzwanie. Wiem, bo niestety sama przerabiałam. Tylko musiałam radzić sobie samodzielnie, bo to było dobrych kilka lat temu.

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Przewoźnicy

18 wrz 2016, 21:00

Mnie już przeprowadzki nie przerażają, ostatnio zamówiłam odpowiednie kartony na pakobud.com.pl i spakowałam się w moment, nic się nie uszkodziło podczas transportu i powiem że odpowiednie opakowania to połowa sukcesu.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Przewoźnicy

20 wrz 2016, 11:28

A co w przypadku przeprowadzki za granicę? To musi być wyzwanie, zwłaszcza szukając odpowiedniej firmy transportowej której będzie można bez obaw powierzyć swoje rzeczy. W takim wypadku trzeba szukać profesjonalnej i zawodowej firmy, która stawia sobie za priorytet zachowanie wszelkich norm bezpieczeństwa. Jedną z takich firm jest Fracht, która doskonale wie dlaczego logistyka transportu jest tak ważna i dzięki temu, jest godna zaufania.

cirrus
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:29

Re: Przewoźnicy

23 lis 2016, 20:37

Żadna przeprowadzka nie jest straszna, jeżeli zatrudni się odpowiednią firmę. Z tego co się orientuję, to w Japa&Co pracują fajni ludzie, dzięki którym cała przeprowadzka mija sprawnie i w miłej atmosferze. Dzięki takim ludziom, przeprowadzka nie będzie kojarzyła się z traumą ;)

elakrk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2018, 17:36

Re: Przewoźnicy

31 sie 2018, 11:45

Wiecie, to bywa czasami roznie z tymi firmami. Wszystko zalezy od tego jak uda nam sie trafic. Jesli juz sie na cos konkretnego decydowac to napewno nie na firme krzak ktora powstala kilka miesiecy wczesniej. Po czyms takim nie mozna sie spodziewac niczego dobrego .. wiem bo moja znajoma kiedys korzystala z takiego rozwiazania bo chciala przyoszczedzic pare groszy. Wyszlo jej to mocno bokiem poniewaz jeden z mebli (bardzo drogi) zostal uszkodzony w czasie transportu. Przegladajac oferty bardziej znanych marek jak chociazby Zlotnicki - zlotnicki.pl/oferta/magazynowanie/ mozemy zobaczyc szereg nowoczesnych uslug takich jak magazynowanie. Powiem szczerze, ze to juz trzeba miec konkretnych klientow by moc czyms takim dysponowac. Sama firma dziala na rynku ponad 20 lat co mowi chyba samo za siebie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość