pofer
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2016, 14:48

Chcesz mieć super wesele?

25 maja 2016, 15:23

Wesele to przede wszystkim młodzi i super muzyka. Jeśli dalej nie masz zespołu który wam zagra i zabawi gości, koniecznie zatrudnij dj-wesele.pl/Professional DJ's - doświadczenie, pasja i wdzięk to wszystko w temacie super imprezy!

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Chcesz mieć super wesele?

26 maja 2016, 11:34

ja już miałam takie wesele, było skromnie ale pięknie

Awatar użytkownika
metka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:27

Re: Chcesz mieć super wesele?

28 maja 2016, 17:48

Mówi się, że udane wesele zależy od ludzi, a nie miejsca. Jest w tym wiele prawdy, bo jeśli nasi goście są pozytywni, wszędzie będą się dobrze bawić. Natomiast nie ma co kryć, że otoczenie też ma znaczenie i to całkiem duże. Więc czemu nie połączyć tych dwóch rzeczy, tj. fajnych gości i super sali weselnej? Według mnie to najlepsze rozwiązanie. I tak też, jeśli stoicie przed wyborem sali, koniecznie przeczytajcie: http://hotelstyl70.pl/blog/jak-wybrac-n ... e-weselna/. Ponadto na ww. blogu znajdziecie więcej tego typu porad, dzięki którym samodzielna organizacja wesela przyjdzie Wam łatwiej.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Chcesz mieć super wesele?

01 cze 2016, 08:42

Zgadzam się :) Dlatego my zapraszamy tylko osoby z którymi na pewno będziemy się dobrze bawić.
Nie zapraszam rodziny z która nie mam kontaktu. Nie potrzebuję awantur na weselu.
Jeśli zaś chodzi o miejsce to moim zdaniem ma ono znaczenie ;) My chyba wynajmiemy sale na wesele w Gorzowie - http://www.hotel-mieszko.pl/ Jest to wyjątkowe miejsce w centrum miasta :) bardzo nam się podoba i dobrze się tam czujemy a to moim zdaniem też jest istotne.

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: Chcesz mieć super wesele?

12 cze 2016, 16:07

My o takim marzymy i dołożymy wszelkich starań, aby właśnie tak było! Mamy fotobudkę, po konsultacji z Panem Markiem z polanina zdecydowaliśmy się na wódkę z indywidalnym grawerem. Chcę mieć wianek, a mój narzeczony będzie miał czerwoną muchę.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Chcesz mieć super wesele?

16 cze 2016, 07:44

ja miałam wspaniałe wesele, było skromne ale mimo wszystko piękne.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Chcesz mieć super wesele?

16 cze 2016, 17:20

ja miałam wspaniałe wesele, wszyscy tańczyli, żartowali, śmiali się naprawdę rewelacja.

madziulkaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2016, 13:05

Re: Chcesz mieć super wesele?

22 cze 2016, 11:01

Ja też jestem zadowolona ze swojego wesela :) Było kameralne, na ok. 60 osób, w restauracji. Miło i sympatycznie :) Szkoda, że wtedy nie były jeszcze modne wesela w plenerze, bo teraz chyba bym się skusiła na coś takiego, np. w resorcie Głęboczek.

agusia87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2016, 12:17

Re: Chcesz mieć super wesele?

12 wrz 2016, 15:56

Z własnego doświadczenia powiem Ci, że sala weselna to połowa sukcesu ;) Sami szukaliśmy sali ślubnej we Wrocławiu za pomocą portalu http://www.saladlaciebie.pl/sale-weselne/wroclaw.html i jesteśmy bardzo zadowoleni ;) Wybraliśmy salę dopasowaną do naszych potrzeb i załatwiliśmy wszystko po uzgodnieniu telefonicznym ;) Po sali ważnym elementem jest jeszcze wybór odpowiedniej kapeli weselnej ;) Po fotograf czy kamerzysta to już mniej ważne, chociaż znam i takich, którzy stawiają ich na pierwszym miejscu ;)

KarolinaS
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2016, 19:01

Re: Chcesz mieć super wesele?

13 wrz 2016, 19:05

Udane wesele składa się z kilku czynników, podstawa to odpowiednia sala weselna oraz kapela muzyczna, dobry wodzirej rozkręci każdą imprezę. Ale warto pomyśleć też o zabawach weselnych , na stronie http://www.wesele-slub.com/oczepiny-2/ znajdziecie bardzo dużo pomysłów.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość