Anka76
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 05 wrz 2016, 12:29

Re: Peelingi medyczne -gdzie wykonać

13 wrz 2016, 13:33

Bardzo lubię profesjonalne peelingi medyczne,tak jak większość kobiet zapewne, sama je wykonuję w zaciszach domu. Przy okazji ostatniego peelingu zauważyłam, że coś się dzieje z moimi stopami http://podolodzy.pl/stopa-cukrzycowa-ob ... filaktyka/ Dobrze, że szybko udałam się do specjalisty, bo takich objawów chorób nie można ignorować!

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Peelingi medyczne -gdzie wykonać

18 wrz 2016, 10:17

Jeśli chodzi o mikrodermabrazję to najlepiej wykonać ją u profesjonalistów w Anlaya Day Spa w Józefowie. Wszelkie takie inwazyjne zabiegi lepiej robić w sprawdzonych salonach kosmetycznych z polecenia.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Peelingi medyczne -gdzie wykonać

17 mar 2017, 13:02

Dla mnie mistrzem w dziedzinie wykonywania medycznych peelingów jest rzeszowski gabinet Moja Estetyka z ulicy Litewskiej:http://www.mojaestetyka.pl Korzystałam już kilka razy i zawsze jestem mega zadowolona

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Peelingi medyczne -gdzie wykonać

14 kwie 2017, 09:48

Oczywiście jeżeli dobre zabiegi kosmetyczne na skórę, to tylko w profesjonalnym studiu lub gabinecie medycyny estetycznej, takim co do którego mamy duże zaufanie i gdzie ceny też prezentują się całkiem przyzwoicie. Tutaj liczy się głównie efekt, który powinien być jak najlepszy.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Peelingi medyczne -gdzie wykonać

19 kwie 2017, 13:16

Znacie THALASSO od Hildegard Braukmann? Świetny peeling, który ma naprawdę mega wpływ na jędrność cery - w moim przypadku przynajmniej tak to zadziałało. Powiedzmy, że w krótkim czasie totalnie odmieniliśmy sobie sytuację, ta cera zaczęła wyglądać zdecydowanie lepiej, ma odpowiednie nawilżenie, jest delikatna. Mieliście coś takiego?

Awatar użytkownika
anno15
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 kwie 2017, 22:12

Re: Peelingi medyczne -gdzie wykonać

22 kwie 2017, 20:44

Będę musiała zacząć z tm peelingiem :) Dzięki za te wszystkie wstawki.

AtelierMlodosci
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 01 mar 2017, 10:26

Re: Peelingi medyczne -gdzie wykonać

27 kwie 2017, 07:04

W naszym Atelier Młodości również zajmujemy się peelingiem, który jest jednym z zabiegów mających na celu także ujędrnienie skóry, więc jeżeli ktoś jest z Krakowa lub okolic to zapraszamy bo naprawdę warto :)

dotek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 25 lis 2017, 10:59

Re: Peelingi medyczne -gdzie wykonać

25 lis 2017, 11:12

Może zamiast tego na początek spróbować zwykłych peelingów? Może magioc peel bielendy? Czasem taka pielęgnacja przynosi dobre efekty

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Peelingi medyczne -gdzie wykonać

23 kwie 2018, 10:31

Znasz peelingi z serii DermaQuest? To połączenie peelingów chemicznych z substancjami czynnymi biologicznie, roślinnymi komórkami macierzystymi i neuropeptydami. Taki zabieg wykonasz w dobrych klinikach medycyny estetycznej np. w Warszawie u Dr Preibisza: http://www.preibisz.com/zabiegi/kuracja-dermaquest/ . W tej serii możesz wybrać m.in.
peptydowy peeling biomimetyczny, peeling z witaminą C, z mango, rewitalizujący etc. W zależności od potrzeb Twojej skóry. Polecam!

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Peelingi medyczne -gdzie wykonać

22 maja 2018, 13:17

Peeling Thalasso od HB i wszystko powinno być w porządku.
Cera wymaga po prostu podstawowej opieki i tak powinno się wam udać pozyskać normalność.
Tak naprawdę wymaga to podstawowych kroków, a efekty przynosi znakomite.
Działajcie.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość