Awatar użytkownika
littleBUNNY
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 31 sty 2015, 18:19

Psycholog dziecięcy Kraków - gdzie się udać?

08 cze 2016, 17:08

Dziewczyny, taka prośba do Was. Znacie jakiegoś dobrego psychologa dziecięcego w Krakowie? Możecie polecić kogoś sprawdzonego, kompetentnego? Będę naprawdę wdzięczna.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Psycholog dziecięcy Kraków - gdzie się udać?

09 cze 2016, 09:39

Zobacz sobie na ZnanyLekarz do kogo warto iść.

EwaWarszawa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 10 cze 2016, 11:54

Re: Psycholog dziecięcy Kraków - gdzie się udać?

10 cze 2016, 12:03

A może wystarczy z dzieckiem szczerze porozmawiać zamiast ciągać po psychologach?

TAMASIA
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:59

Re: Psycholog dziecięcy Kraków - gdzie się udać?

16 cze 2016, 19:20

Dobrych psychologów dziecięcych mają też w Fundacji Psychoterapii Rodzinnej, przy ulicy Lubicz. Sprawdź sobie na stronie www, jakie formy pomocy oferują. Jest tam ogólnie szeroka kadra, nie tylko wspomnianych psychologów, ale też i psychoterapeutów, a także logopedzi. Jeśli chodzi o terapie dla dorosłych, wiem, że można było skorzystać z dofinansowania, przynajmniej jakiś czas temu. Być może w przypadku dzieci również istnieje taka opcja – warto przedzwonić i się dowiedzieć.

Majcia555
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 14 cze 2016, 23:13

Re: Psycholog dziecięcy Kraków - gdzie się udać?

13 wrz 2016, 15:54

W Krakowie na ulicy Zamkowej przyjmuje bardzo fajna Pani psycholog Agnieszka Szaradowska: http://krajowy.biz/firma,psycholog-szaradowskapl. Pani Agnieszka prowadzi gabinet terapii pozytywnej w której można uzyskać pomoc psychologiczną dla dzieci, młodzieży, rodziców a także przejść terapię indywidualną, dla par a także terapię krótkoterminową.

kamaii9
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 08 mar 2019, 15:02

Re: Psycholog dziecięcy Kraków - gdzie się udać?

29 wrz 2019, 21:01

Polecam bardzo dobrego psychologa Panią Bogumiłę Burekowską

michalinakasprzyk68
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2022, 12:59

Re: Psycholog dziecięcy Kraków - gdzie się udać?

30 sty 2022, 13:00

Mogę polecić Pana Mateusza Dobosza. Może nie Kraków, ale konsultacja jest online. Bardzo polecam. Ma stronę, wiec tam znajdziesz wiecej info psychoterapeuta.mateuszdobosz.pl

emgiem
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 14 gru 2020, 16:42

Re: Psycholog dziecięcy Kraków - gdzie się udać?

08 mar 2022, 16:59

Nie ma co się ograniczać do jednego miasta w poszukiwaniu dobrego specjalisty, zwłaszcza, że dla dziecka na pewno wersja kontaktu z psychologiem online byłaby mniej stresowa. Przeczytaj sobie o zaletach terapii w tej formie https://wetalk.pl/blog/czy-warto-skorzystac-z-pomocy-psychologa-online/

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość