Awatar użytkownika
bosoosom
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 01 wrz 2015, 14:19

co na lwią zmarszczke?!

14 cze 2016, 11:07

czesc! mam bardzo wazne pytanie! czy lwia zmarszczka moze sie robic przed 30stka?! obawiam sie ze zaczyna mi sie robic, a mam 24 lata tylko! probowalam jakichs rzeczy typu joga twarzy itd ale nie za bardzo to pomaga :( cos mozecie polecic? kremy probowalam ale tez nie daja tego efektu o jaki mi chodzi ;/ jakis zabieg u kosmetyczki moze?

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: co na lwią zmarszczke?!

16 cze 2016, 11:58

Na to będzie dobry kwas hialuronowy.

leoniapies
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 16 cze 2016, 12:49

Re: co na lwią zmarszczke?!

16 cze 2016, 12:51

na lwia to niewiele pomaga ;/ ja tez walczylam ale bezskutecznie i sie w koncu poddalam ;/ znaczy uzywam kremy przeciwzmarszczkowe jakies mocniejsze nawet niz dla mnie (w sensie takie 50+, ale o dziwo jak sie dowiedzialam to nie ma znaczenia! wiec moze sprobuj mocniejszy krem tez, chociaz tak jak mowilam - efekt znikomy), ale nie znalazlam nic co by to zniwelowalo albo chociaz znaczaco wygladzilo…

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: co na lwią zmarszczke?!

16 cze 2016, 13:42

Kremy nie dadzą raczej spektakularnego efektu, zwłaszcza jeśli używane są stosunkowo krótko bądź nieregularnie. Ze swojej strony mogę polecić karboksyterapię - jest to prosty, nieinwazyjny zabieg, który znacząco poprawia wygląd skóry i wygładza zmarszczki. Świetnie nadaje się także np. pod oczy, do wygładzania szyi, także na cellulit. Karboksyterapia polega na wstrzykiwaniu niewielkiej ilości dwutlenku węgla pod skórę, co pobudza ją, odżywia, a także wpływa na włókna kolagenowe, dzięki czemu zmarszczki zaczynają się wygładzać.

Awatar użytkownika
bosoosom
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 01 wrz 2015, 14:19

Re: co na lwią zmarszczke?!

16 cze 2016, 14:36

o, a to jest jednorazowy zabieg czy trzeba powtarzac? nie ma jakichs ograniczen wiekowych?

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: co na lwią zmarszczke?!

17 cze 2016, 12:18

Ograniczeń nie ma, o ile nie masz szczególnie wrażliwej skóry, stanów zapalnych i tym podobnych. Zabieg warto powtórzyć ok. 6 razy w regularnych odstępach - oczywiście można go wykonać pojedynczo, ale jego kilkukrotne powtórzenie intensyfikuje i utrwala efekt. Więcej na ten temat możesz poczytać tutaj: http://www.podgorskidomurody.pl/karboks ... rz-dekolt/

Martika86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 19 cze 2016, 16:30

Re: co na lwią zmarszczke?!

19 cze 2016, 16:43

Wiem na pewno, że botoks stosuje się na lwią zmarszczkę. Ja się jednak zastanawiam nad tym, czy mezoterapia z kwasem hialuronowym by Ci nie pomogła? U mnie dała super efekty jeśli chodzi o wygładzanie zmarszczek - może to by Ci pomogło? O zabiegu możesz poczytać na stronie Kliniki Sfera, ja tam wykonywałam zabieg - u dra Migały - http://www.klinikasfera.pl/medycyna-est ... ezoterapia.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: co na lwią zmarszczke?!

28 lut 2017, 15:22

Botox, ja skorzystałam i w końcu jestem zadowolona ze swojego wyglądu. Polecam Ci pod tym względem zabiegi w gabinecie Moja Estetyka w Rzeszowie - jak dla mnie najlepszy gabinet kosmetyczny.

mamanaetacie
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 mar 2017, 15:27

Re: co na lwią zmarszczke?!

01 mar 2017, 15:29

A może dobry krem? Wiele kobiet chwali produkty Juveny, może wypróbuj je

weronikawroblewska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 31 mar 2015, 13:15

Re: co na lwią zmarszczke?!

24 kwie 2017, 09:50

spróbuj masaży i ćwiczeń na zmarszczki. szybko znajdziesz je w internecie. a jeśli nie to serio pozostaje botoks np w http://newestetic.pl/zabiegi/botox

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość