Plotranka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 20 paź 2015, 10:08

Krem nawilżający

15 lip 2016, 04:58

Jakie znacie kremy nawilżające z wyższej półki? Nie cenowej, ale jakościowej. Widziałam w innym wątku polecane kremy, ale to takie typowo marketowe, kiepskie, a mnie interesuje coś co naprawdę nawilży i przyniesie ukojenie. Nie interesują mnie żadne kremy na dzień i na noc - chcę jeden a skuteczny.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Krem nawilżający

17 lip 2016, 13:39

Ja bardzo lubię kremy z Tołpy.

Unklysz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 wrz 2015, 10:47

Re: Krem nawilżający

20 lip 2016, 20:04

Rozumiem Cię, bo też wolę mieć jeden krem nawilżający do twarzy niż piętnaście. Jestem na etapie poszukiwań i teraz ma ten http://www.mixa.pl/produkt/bogaty-krem-nawilzajacy-24-h Powiem Ci, że najgorsza była u mnie skóra pomiędzy oczami, ale już się nie łuszczy, więc chyba działa. Nie wiem, czy będę szukać kremu dalej.

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Krem nawilżający

24 lip 2016, 23:08

Cetaphil DA Ultra intensywnie nawilżający krem dla mnie numer jeden, jest idealnym uzupełnieniem do emulsji micelarnej do mycia też firmy Cetaphil. Dla mojej wrażliwej skóry ten zestaw to plaster miodu. Krem jest bardzo lekki, delikatny, a przy tym intensywnie i długotrwale nawilża. Skóra jest po nim jędrna i świeża, z przyjemnością się jej dotyka. Efekt nawilżenia na prawdę bardzo długo się utrzymuje. Idealnie sprawdza się tez jako baza pod makijaż. Krem jest bardzo wydajny. Minus za tubkę w jakiej jest, przez nią zawsze za dużo mi się go wyciska, ale wówczas smaruję dodatkowo szyję i dekolt. To w sumie taki szczegół, bo ważniejsze jest to, że krem spełnia swe zadanie. Zdecydowanie polecam :-) :-)

Awatar użytkownika
julitkakitka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lip 2016, 21:30

Re: Krem nawilżający

24 lip 2016, 23:45

Polecam kremy Sylveco. Jeszcze się na nich nigdy nie zawiodłam.

KochamZdrowie
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 03 lis 2015, 11:06

Re: Krem nawilżający

04 sie 2016, 07:40

Jeżeli szukasz dobrego i skutecznego kremu który odpowiednio nawilży Twoją erę,to polecam zerknąć na te kosmetyki oparte na bazie naturalnego kolagenu z łososia,które są bardzo skuteczne i w żaden sposób nie podrażniają skóry.

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Krem nawilżający

05 wrz 2016, 11:35

Też szukam jakiegoś dobrego kremu nawilżającego, bo te, co dotychczas stosowałam, to nie za bardzo się sprawdziły... A cerę mam dość wymagającą, bo i tłusta, i wrażliwa, i już powoli pojawiają się zmarszczki na czole :( Mam ochotę spróbować kremów marki Dermika. Stosowała może któraś z was? Widziałam, że można je kupić w drogeriach Kosmyk http://www.kosmyk.com.pl/katalog-produktow.html . Możecie polecić jakiś konkretny krem Dermiki?

Awatar użytkownika
ajoaska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 07 sie 2012, 11:31

Re: Krem nawilżający

14 wrz 2016, 14:20

A ja uzywam Nivea :D ten w białym opakownaiu :D

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Krem nawilżający

15 wrz 2016, 11:59

Nivea soft? Mi nie odpowiada jego konsystencja.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Krem nawilżający

12 paź 2016, 11:05

Polecam zwrócić uwagę na skład danych kosmetyków i dopiero potem wybrać te które będą najbardziej odpowiednie w kwestii pielęgnacji, nawilżenia naszej skóry. Najlepiej sprawdzą się kosmetyki oparte na bazie naturalnego kolagenu, które znajdziecie na Lagenko.pl

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość