vivien
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2016, 12:01

skuteczne zabiegi na cellulit

18 lip 2016, 12:03

drogie panie, szukam jakiegos skutecznego zestawu zabiegów które pozwolą pozbyć się cellulitu raz na zawsze. cena moze byc nawet kilka tysiecy za pakiet takich zabiegow - ale chce po prostu miec pewnosc, ze to bedzie skuteczne. borykam sie z problemem cellulitu juz od kilku lat, wszelkie kremy, masaze etc maja znikoma skutecznosc. co wyprobowalyscie na sobie i mozecie z czystym sumieniem polecic?

leoniapies
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 16 cze 2016, 12:49

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

18 lip 2016, 12:29

WIĘCEJ RUCHU :D pewnie siedzisz na tylku w korpo i dziwisz sie potem ze masz cellulit. zacznij korzystac z tego multisporta co go masz, podziala lepiej niz wszelkie kremy :D

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

18 lip 2016, 12:50

Witaj! Mój przedmówca ma rację - ruch faktycznie może być rzeczą, która pomoże Ci w walce z cellulitem. Kremy, peelingi itd - nie dadzą na pewno efektu natychmiastowo, trzeba je postosować parę tygodni a nawet miesięcy żeby miały szansę zadziałać. Jeżeli chodzi o zabiegi - mogę polecić zwłaszcza karboksyterapię i endermologię - są bezinwazyjne, nie wymagają okresu rekonwalescencji, ale charakteryzują się o wiele wyższym poziomem skuteczności niż kremy czy peelingi drogeryjne. Niestety - jeden zabieg nie wystarczy - zaleca się serię ok. 5-8 tak żeby efekty i ich trwałość były optymalne.

vivien
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2016, 12:01

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

19 lip 2016, 11:28

hm, no a na czym te zabiegi polegają? no i czy te 5-8 serii to jest minimum? czy optimum?

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

19 lip 2016, 16:06

Taka ilość serii jest rekomendowana - można zrobić oczywiście więcej, można mniej. Efekty mogą być widoczne już po pierwszym zabiegu, ale nie utrzymają się one tak długo, jak by mogły po całej serii. Karboksyterapia polega na wstrzykiwaniu porcji dwutlenku węgla pod skórę - dzięki temu skóra jest dotleniona, odżywiona i zyskuje lepszy wygląd, a dodatkowo sprawia że jest bardziej jędrna i elastyczna. W przypadku cellulitu karboksyterapia rozbija złogi tłuszczu w sposób mechaniczny, a także zwiększa przepływ krwi, co również pomaga w stymulowaniu metabolizmu tłuszczu. Z kolei endermologia polega na masażu specjalnym urządzeniem, które wysyła mikroimpulsy reaktywujące produkcję kolagenu i elastyny, a także aktywuje naturalny proces lipolizy, co pomaga w pozbyciu się nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Oferujemy teraz pakiet promocyjny - 10 zabiegów karboksyterapii i 10 zabiegów endermologii na tylną część ud w cenie 2199 zł: http://www.podgorskidomurody.pl/pozbadz-sie-cellulitu/ Jeśli masz jeszcze jakieś pytania - chętnie odpowiem!

agafia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 26 lip 2016, 10:55

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

26 lip 2016, 11:49

Dziewczyny, a taki zabieg - mezoterapia z preparatem Revital Celluform - http://www.klinikasfera.pl/medycyna-est ... -cellulitu? Robiłam mezoterapię, na inne części ciała i wiem, że efekty są po prostu super :)

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

28 lip 2016, 21:11

Według mnie na cellulit najlepszy jest ruch i zdrowa dieta.

TAMASIA
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:59

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

28 lip 2016, 21:27

Jeżeli chodzi o domowe sposoby, to one niestety nie zawsze są w 100% skuteczne. Ja sama stosowałam dietę i masaże, ale niestety efekt był mało widoczny. Aż trafiłam do Instytutu New Look w Warszawie (http://instytut-urody.com/endermologia.html) i tam zaproponowano mi endermologię. Zabieg endermologii, to w skrócie rzecz ujmując masaż próżniowy wykonywany za pomocą dwóch sterowanych elektronicznie rolek.

Jakie efekty pozwalają uzyskać?

- skuteczną redukcję cellulitu
- wygładzenie rozstępów
- modelowanie sylwetki
- ujędrnienie skóry
- poprawę elastyczności skóry
- przywrócenie blasku skóry

Ze swojej strony polecam - w końcu nie boję się wychodzić na plażę ;).
Ostatnio zmieniony 01 sie 2016, 03:33 przez TAMASIA, łącznie zmieniany 1 raz.

agati877
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 22 lip 2016, 09:13

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

29 lip 2016, 10:49

Ja myślę, że na walkę z celulitem składa się kilka czynników. Zdrowa dieta, ruch (basen, bieganie), oraz profesjonalne zabiegi w salonach kosmetycznych. Mogę polecić zabiegi antycelulitowe z Wrocławia https://magiadlaciala.versum.com/services/89434 a konkretnie masaż. Ponadto uważam, że nie zaszkodzi też pielęgnacja profesjonalnymi kosmetykami w domu. Warto zakupić jakieś kosmetyki w salonie kosmetycznym a nie w przydomowej drogerii. Uważam, że walka z celulitem tymi sposobami okaże się skuteczna. Ponadto musimy pamiętać o konsekwencji w działaniu i nie oczekiwać efektu po tygodniu.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

30 lip 2016, 15:49

najskuteczniejsze zabiegi to chyba tylko u kosmetyczki

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość