nataliaa873
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 10 cze 2016, 14:23

Samochód dla kobiety - jaki?

21 lip 2016, 12:04

Jaki waszym zdaniem samochód najbardziej nadaje się dla kobiety? - ze średniej półki cenowej.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Samochód dla kobiety - jaki?

21 lip 2016, 12:32

Według mnie odpowiednia będzie Toyota Yaris. Moja siostra niedawno kupiła ten nowszy model, chyba 2-letni. Była też autem na usuwaniu rys lakieru w Caressence.pl , bo poprzednia właścicielka średnio dbała o ten samochód. Ale i tak opłacało się go kupić.

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Samochód dla kobiety - jaki?

21 lip 2016, 14:49

Przede wszystkim bezpieczny. Jeśli wybieracie stare auto, to przynajmniej sprawdźcie, czy główne rzeczy takie jak hamulce są w takim samym stanie jak http://bozarto.pl/ Jeśli tak, to możecie kupować. To właśnie hamulce są jedną z najwazniejszych części w samochodzie.

hhalina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 30 cze 2015, 12:54

Re: Samochód dla kobiety - jaki?

23 lip 2016, 12:00

Może taki Opel Adam http://www.autozoliborz.pl/adam-model-glowny/ ? - uważam, że powinien się nadać, szczególnie do jazdy po mieście, mi bardzo się podoba, a poza tym jest tani i bardzo ekonomiczny. Jeśli cię stać, to pomyśl o nowym w leasingu, a jeśli nie, to wybierz jakiś kilkuletni używany, ale nie straszy, chyba, ze chcesz do niego ciągle dokładać.

rebeeka091
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 15 sie 2016, 10:43

Re: Samochód dla kobiety - jaki?

15 sie 2016, 10:56

Opel Corsa jest całkiem niezły, ale mi z Opli bardziej podoba się Astra Hatchback. Z innych podobają mi się też Fiat 500 i Toyota AYGO - dla kobiety powinny być w sam raz, szczególnie do jazdy po mieście. Ja też wybrałabym używany, ale tylko po jego dokładnym sprawdzeniu, przede wszystkim stanu technicznego (najlepiej jeśli zrobi to mechanik w jakiejś stacji diagnostycznej), ale też historii w jakiejś bazie danych (zajrzyjcie na http://www.autobaza.pl) - nie ma co ryzykować.

Karolcia34
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 19 mar 2016, 12:11

Re: Samochód dla kobiety - jaki?

16 sie 2016, 13:48

Jaki samochód? Wszystko tak naprawdę zależy od kobiety i od tego, do czego auto jest jej potrzebne. Ja lubię ekonomiczne samochody, bez większych bajerów, które nabijają niepotrzebnie cenę. Kierowca ma mieć wszystko co potrzebne jest do bezpiecznej oraz komfortowej jazdy. Uważam, że w takiej sytuacji, również dla większych rodziń, sprawdzić może się Dacia: http://dacia.jaszpol.pl/. Jest kilka modeli przygotowanych specjalnie dla rodzin. Ale chyba najpopularniejszy w tym przypadku staje się ich SUV, który mnie osobiście baaaaardzo się podoba!

werkawiki
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 sie 2016, 14:25

Re: Samochód dla kobiety - jaki?

16 sie 2016, 14:35

Sprecyzuj bardziej budżet

jagodka22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2016, 14:46

Re: Samochód dla kobiety - jaki?

16 sie 2016, 14:49

Ja mam volkswagen polo i jest naprawdę fajny.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Samochód dla kobiety - jaki?

18 sie 2016, 20:04

Ja jeszcze nie mam żadnego ale szukam :)
Chce do końca roku kupić sobie jakieś ładne autko.
Ostatnio trafiłam na serwis samochodowy nowy sącz i chyba zaprowadzę tam auto jak już jakieś kupię. Z tego co wiem serwis ten cieszy się bardzo pozytywną opinia.

Awatar użytkownika
joowita
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 16 wrz 2016, 18:22

Re: Samochód dla kobiety - jaki?

28 wrz 2016, 20:44

Peugeut 206 kosmiczne auto jestem drobna i jak dla mnie to \"szerokie\" auto w środku . Jak sie siedzi w środku mam wrażenie, że jestem w jakimś mieszkaniu... tak daleko do wszystkiego dobrze się jeździ po mieście, czuje się komfort no i dobrze wygląda na zewnątrz
natomiast w przypadku wypadeczku tak jakoś cienka ta blacha ;/ facet lekko uderzył mojego w tyłek niby nic nie było a później okazało się, że coś nie tak od środka.... nie wiem, bo mój M to załatwiał

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość