Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Samochód ale jaki i za co?

23 lip 2016, 22:54

Na pewno lepiej kupić używany, skoro ma się ograniczone środki.

szyszkasosnowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 09 cze 2016, 10:41

Re: Samochód ale jaki i za co?

08 wrz 2016, 12:40

Używany samochód jest o tyle lepszy, że się na niego tak nie chucha i nie dmucha. Z nówką to wiadomo, każda rysa czy wgniecenie doprowadza cię do palpitacji serca. Chociaż w sumie, to teraz mają takie sposoby, że nawet w nowym samochodzie wgniecenia przestają być straszne. Jak się tutaj dowiedziałem: http://noy.pl/usuwanie-wgniecen-w-aucie-technika-pdr/, dzięki technice PDR, nawet lakierowanie nie jest już potrzebne w takich sytuacjach.

kamila81
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 cze 2016, 22:41

Re: Samochód ale jaki i za co?

08 wrz 2016, 20:48

Dobre pytanie. Sama jestem przed podobnym wyborem. Rozgladalam sie nad jakimis uzywanymi samochodami, jednak mam pewne obawy ze kupie jakis walniety. Z drugiej strony nie mam pieniedzy na nowy i teraz kombinuje. Interesuje mnie glownie cos od Renault, widzialem ze maja tam ciekawe pakiety finansowani http://www.renaultfinansowanie.pl/finan ... chody-nowe . Co sadzicie o takim rozwiazaniu? Jest to powazna decyzja dlatego Was pytam. Dzieki za opinie.

MankaJaslo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 25 lip 2016, 21:50

Re: Samochód ale jaki i za co?

21 wrz 2016, 22:13

Zawsze można obecny samochód trochę podrasować. Nie musi to być duży koszt. Sam hak holowniczy nie jest drogi na http://bizub.pl/ takie widziałam, a jakieś części to też w sieci jest ich pełno.

bukmarza77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 22 lip 2015, 22:58

Re: Samochód ale jaki i za co?

23 wrz 2016, 13:16

Ofert teraz tyle, że nawet i za niewielkie pieniądze łatwo można coś znaleźć :)

kobietawieku
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2017, 15:20

Re: Samochód ale jaki i za co?

28 lis 2017, 15:59

Oczywiście, poszukaj po internecie masz tyle ofert sprzedazy samochodu ze jest w czym wybierac;) Ja uwazam, że zawsze warto troche dołożyć i kupic juz cos sensownego;) byc może nowego. Polece Ci kredyt kredyt123.pl/ jest to dobry i srawdzony kredyt wiec smiało kup sobie wymarzony samochód i nie ograniczaj sie finansowo, żeby potem nie okazało się, że kupisz tani samochod ale potem bedziesz musiała ciagle dopłacać!:) Życze szerokości kierowco!:)

dotek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 25 lis 2017, 10:59

Re: Samochód ale jaki i za co?

15 gru 2017, 13:23

Teraz wcale nie trzeba wielkiego kredytu, idziesz do salonu peugeota i wybierasz auto z bieżącego rocznika np model 2008 dostajesz dużą zniżkę i cena robi się baaardzo atrakcyjna, a to bardzo dobrze wyposażony w nowoczesne systemy suv za niewielkie pieniądze

jadzka67
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 18 gru 2017, 14:27

Re: Samochód ale jaki i za co?

18 gru 2017, 14:59

Ludzie zakładają dzialalnosc jednoosobową nieraz prawie tylko po to żeby móc wziąc samochód w leasing więc jak cie nie stac na drogie auto to moze to jest jakieś rozwiązanie (żarcik hehe). A serio no to albo kredyt albo odkładac, mozna tez kupic na początku roku kalendarzowego, wtedy lecą z ceny modele starsze z dnia na dzien o rok.Troche jestem obcykana bo bracia jak sie zjadą to tylko o samochodach rozmawiaja.

vandaiba
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 11 sty 2018, 12:38

Re: Samochód ale jaki i za co?

11 sty 2018, 13:07

Facet się nakręcił na mazdę cx-5, kuzynka ma wcześniejszą wersję i auto super, kilka razy z nią jeździlam to bardzo komfortowo w środu, nie przeładowane to wnętrzne, pojemne, bagażnik tez, nie trzeba się martwić ze się gdzieś utnie na bezdrożach, bo można wziąć wersje z napędem 4x4, wiem że tą nową wersję jeszcze bardziej odpicowali

karolina1918
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2018, 13:58

Re: Samochód ale jaki i za co?

22 lut 2018, 23:22

Dokładnie tak jak mówią poprzednicy, w salonie Peugota mają bardzo dobre ceny na auta ze starszych roczników niż bieżący

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość