AgaKrk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 09 mar 2016, 10:24

Zapalenie pochwy?

25 lip 2016, 11:40

Ratunku! Ostatnio byłam na kąpielisku i chyba złapałam jakąś infekcję, bo wszystko mnie swędzi i piecze... Na kobiecość.info przeczytałam, że to może być zapalenie pochwy. Zaczęłam stosować żel do higieny intymnej, ale nie przechodzi. Nie wiem, co mam robić... Pomóżcie!

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Zapalenie pochwy?

30 sie 2016, 00:55

idz do lekarza, przepisze ci masc i powinno byc po klopocie. chociaz u mnie takie infekcje co chwile powracają i zamiast smarowac sie jak glupia co chwile jakimis specyfikami to musialam wybrac sie na zabieg do medicover. bo doslownie co i rusz łapalam jakas infekcje, a nawet za specjalnie nie narażalam pochwy na wizyty w niesprawdzonych kapieliskach podczas wakacji czy basenach :/ na szczescie teraz juz jest w porządku, od czasu zabiegu zadnej infekcji nie mialam- az ciezko mi sie do tego przyzwyczaic :D

eweli13
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 07 cze 2016, 13:06

Re: Zapalenie pochwy?

30 sie 2016, 12:25

O kurcze, z takim problemem to od razu do lekarza. :(

kostka32
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2016, 12:13

Re: Zapalenie pochwy?

30 sie 2016, 12:26

Ratunku! Ostatnio byłam na kąpielisku i chyba złapałam jakąś infekcję, bo wszystko mnie swędzi i piecze... Na kobiecość.info przeczytałam, że to może być zapalenie pochwy. Zaczęłam stosować żel do higieny intymnej, ale nie przechodzi. Nie wiem, co mam robić... Pomóżcie!
nie lecz sie w internecie tylko u ginekologa :ico_nienie:

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: Zapalenie pochwy?

26 lis 2016, 17:24

Dokładnie. Zapalenie pochwy to nie przelewki, najlepiej iść do lekarza i zdać się na jego fachową diagnozę. Chociaż powiem szczerze, że wizja zabiegu np. w szpitalu Medicover, który uchroniłby mnie przed jakimikolwiek infekcjami brzmi sensownie. Zwłaszcza, że niektóre z moich koleżanek strasznie się meczą z podrażnieniami miejsc intymnych.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Zapalenie pochwy?

26 lis 2016, 17:44

Do ginekologa marsz! To może być grzybica, albo inne paskudztwo..

impresja_switu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 16 lut 2009, 19:08

Re: Zapalenie pochwy?

20 gru 2016, 20:05

skoro masz problem z infekcjami to zgłoś się do szpitala medicover, a dokładniej do nich na ginekologie estetyczną. Mezoterapia pochwy pomaga w przypadku infekcji więc może warto to rozważyćac

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: Zapalenie pochwy?

21 sty 2017, 18:12

Kup sobie hydrofemin - http://www.hydrofemin.pl/ W aptece, bez recepty jest. U mnie działa super. 1,5 dnia i po infekcji, bardzo łagodzi swędzenie czy pieczenie.

anomas
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2017, 15:26

Re: Zapalenie pochwy?

06 lip 2018, 15:23

a może to po prostu sucha pochwa? istnieje taki problem, ja go odczułam najbardziej. Wszystko w środku piecze, swedzi jest nabrzmiałe a do tego dokucza suchość. Ogólnie to czułam sie tak jakby mi ktos piasku tam nasypał... lekarka kazała mi kupić hydrovag, to nawilżające globulki, dzięki którym po tygodniu stosowania od razu poczułam się lepiej i seks stał sie przyjemniejszy

MalgosiaS85
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 14 paź 2018, 16:08

Re: Zapalenie pochwy?

14 paź 2018, 16:36

Niestety trzeba iść do lekarza bo leczenie domowymi sposobami jest nieskuteczne . Trzeba isć do ginekologa i da odpowiednie leki.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość