TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Pomysł na ogród

01 sie 2016, 15:09

Myślę, że taki ogród to świetna sprawa. Można w nim wypoczywać ile się chce.

Awatar użytkownika
karolin89
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 09 maja 2017, 09:28

Re: Pomysł na ogród

12 maja 2017, 20:22

To prawda, ogród sprawdza się często pod wieloma względami. Mi osobiście podoba się w ogrodzie krzewy kwitnące, rośliny kwitnące, sprawdzają się najlepiej co do odpoczynku. Jakiś stoliczek, ławeczka i wszystko już jest.

sihayye
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2017, 20:05

Re: Pomysł na ogród

02 cze 2017, 20:15

Posiadanie swojego ogrodu jest niebywale wielkim szczęściem, szczególnie dla tych, którzy uwielbiają spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Aby nasz ogród ładnie się prezentował, warto oprócz roślin, pomyśleć nad innym ogrodowym dodatkiem. :) Myślę, że ciekawym pomysłem może być domek na narzędzie, który zarówno zdobi ogród, ale jest równiez funkcjonalny, bo jeśli facet lubi majsterkować, przyda mu się takie miejsce, w którym będzie mógł trzymać wszystkie narzędzia. ;) Oprócz takiego domku, warto się zastanowić nad altaną ogrodową, która idealnie sprawdzi się do wieczornych spotkań przy grillu bądź ognisku. :) Jeśli się już zdecydowaliście się na zakup takiego domku czy altanki, bądź też nie jesteście pewni i chcecie najpierw się przekonać jak te meble ogrodowe wyglądają, to zapraszam Was na stronę: alt-drew-cosmo.pl/ogrod/altany-ogrodowe/. Alt Drew Cosmo to bardzo dobry producent, wszystkie przedmioty, które oferuje są dobrej jakości. Mój mąż kupił sobie taki domek, a do tego właśnie małą altankę i cała rodzina jest zadowolona. :D

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Pomysł na ogród

20 cze 2017, 08:35

A co myślicie o fotelach-huśtawkach do ogrodu? Ja jestem nimi zachwycona, są wygodne i świetnie wyglądają. Tutaj: http://sprzedajemy.pl/dom-i-ogrod/ogrod/meble-ogrodowe można je znaleźć w bardzo dobrej cenie. Musicie koniecznie je uwzględnić w aranżacji swojego ogrodu.

Obrazek

tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: Pomysł na ogród

24 cze 2017, 20:32

a jak dbacie o trawnik? Co się lepiej sprawdza kosiarka, podkaszarka czy kosa? Nie mam dużego trawnika ale jest sporo takich trudnch miejsc do których ciężko mi dojechać kosiarką, myślimy więc o dokupieniu podkaszarki albo kosy, jakie niedrogie polecacie? Znacie markę ryobi?

Awatar użytkownika
wmartaszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 21 mar 2017, 16:27

Re: Pomysł na ogród

07 lip 2017, 10:54

To zależy jaki masz trawnik ;) U mnie jest idealnie prosty, bez dołków i kamieni, więc kupiliśmy kosiarkę ryobi i już działa fajnie drugi rok, ale jeśli trawnik ma wyboje to chyba lepiej kosić go podkaszarką.

tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: Pomysł na ogród

11 sie 2017, 22:21

wmartaszka i jak ta kosiarka? dobrze się spisusje? jaką macie elektryczną czy spalinową?

Awatar użytkownika
karotka17
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:56

Re: Pomysł na ogród

20 wrz 2017, 14:57

Ja się zgadzam całkowicie z moim przedmówcą....

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Pomysł na ogród

16 maja 2019, 08:53

W takim ogrodzie powinniśmy także postawić fajne meble ogrodowe, huśtawkę ogrodową, trampolinę ogrodową itp. Wszystko to kupimy w sklepie internetowym https://www.hop-sport.pl/

Tamarini
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, 11:03

Re: Pomysł na ogród

26 lip 2019, 11:14

Chciałam kupić domek narzędziowy Maxi na stronie Wooder, ktoś ma ?

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość