liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Dermokosmetyki

06 sie 2016, 14:04

Używacie? Udało Wam się z ich pomocą poprawić wygląd waszej skóry? Z roche kupiłam sobie właśnie krem na niedoskonałości i zastanawiam się czy za jakiś czas będzie mi ich mniej się pojawiać.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Dermokosmetyki

08 sie 2016, 10:47

Mnie się udało jak zaczęłam używać kosmetyków z Tołpy.

Awatar użytkownika
Olika
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 08 sie 2016, 09:10

Re: Dermokosmetyki

08 sie 2016, 11:04

Ja bardzo polecam kosmetyki z La Roche. Na niedoskonałości skóry najlepszy okazał się Effaclar Duo + (jeśli dopiero zaczynasz, to może Cie trochę wysypać, ale po miesiącu powinnaś zauważyć poprawę), a później Effaclar K, który pomógł zredukować ilość zaskórników zamkniętych. Co prawda nadal walczę o idealną cerę, ale jest już bliżej, niż dalej :)

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: Dermokosmetyki

09 sie 2016, 18:19

Również polecam te z La Roche u mnie akurat sprawdzają się te z gamy Kerium oraz Effaclar.Co fajne mają naprawdę spory wybór i dla każdego można coś znaleźć.Warto zajrzeć na ich stronę w celu poznania całej gamy ich produktów http://www.laroche-posay.pl/

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Dermokosmetyki

17 sie 2016, 09:50

Ja nie stosuje dermokosmetyków, bo są one niestety droższe od kosmetyków drogeryjnych. Na pewno są one lepsze pod względem składu, ale jak na razie w zupełności wystarczają mi kosmetyki marki Lirene. Niedawno przeczytałam artykuł na tej stronie http://www.lirene.pl/aktualnosci/lirene ... witaminy-d , w którym zawarte są informacje o niedoborze witaminy D i zaczęłam kupować kosmetyki właśnie z tą witaminą. Stosuje je już od ponad 2 miesięcy i bardzo dobrze wpływają na moją skórę. Teraz skóra wygląda na lepiej odżywioną, jest też o wiele bardziej napięta.

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Dermokosmetyki

22 sie 2016, 12:01

Używam dermokosmetyków i wcale nie uważam je za drogie, kupuję na ekobieca.pl i tam ceny są jak dla mnie do przyjęcia, a seria kosmetyków do włosów z olejem arganowym świetna.

Krasnamonia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 02 wrz 2016, 13:14

Re: Dermokosmetyki

02 wrz 2016, 13:59

Również używam, zauważyłam znaczną poprawę cery. Nie są to jakieś ogromne zmiany, ale jest lepiej :)

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Dermokosmetyki

05 wrz 2016, 10:57

A jakie dobre kosmetyki możecie polecić do cery trądzikowej? Tzn. nie mam typowej cery trądzikowej, ale tłustą i od czasu do czasu na brodzie i czole pojawiają się krostki. Już nie wiem, co z nimi robić. Myślałam też, żeby spróbować jakiejś naturalnej pielęgnacji, bo może szkodzi mi jakaś chemia z tych zwykłych drogeryjnych kosmetyków. Jak sądzicie? W sklepie I Love Bio http://www.ilovebio.com.pl/10-pielegnacja-twarzy widziałam, że mają naturalne kosmetyki do cery trądzikowej, np. z wyciągiem z biomięty albo kwasem salicylowym z kory wierzby. Warto spróbować?

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Dermokosmetyki

05 wrz 2016, 11:43

Podstawą każdej pielęgnacji są zawsze dobre i skuteczne kosmetyki,a jeszcze lepiej jeżeli oparte będą na bazie naturalnych produktów, bez dodatku chemii. Właśnie takie kosmetyki z kolagenem znajdziecie u nas, gdzie serdecznie zapraszamy :)

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Dermokosmetyki

05 wrz 2016, 12:03

Czasami mam wrażenie, że kosmetyki z naturalnymi składnikami bardziej uczulają niż te z syntetycznymi. Dla mnie wiele d4ermokosmetyków jest zbyt delikatnych.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość