Jusia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 01 mar 2016, 12:02

kursy kosmetyczne i nie tylko

09 sie 2016, 09:05

dziewczyny załóżmy listę szkół gdzie można się rozwijać jako kosmetyczki... Ja skończyłam New Nails w Warszawie. Na prawdę spoko szkoła, uczysz się od praktyków i w miłej atmosferze

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: kursy kosmetyczne i nie tylko

10 sie 2016, 10:28

Ile tam płaciłaś za naukę?

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: kursy kosmetyczne i nie tylko

10 kwie 2017, 14:39

Bardzo ciekawe kursy organizuje Akademia Fryzjerska Gnatyshyn z Warszawy. W swojej ofercie mają warsztaty i kursy na różnych poziomach zaawansowania, więc każdy może dopasować sobie takie szkolenie do swoich możliwości i umiejętności. Warto udoskonalać swój warsztat i poszerzać wiedzę, gdyż klient jest wymagający a konkurencja spora w branży fryzjerskiej.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: kursy kosmetyczne i nie tylko

11 wrz 2017, 07:11

Beauty lux i szkolenia zawodowe. Tak się własnie wszystkiego nauczyłam. Zawodowe szkolenia są zdecydowanie najłatwiejszą drogą do zawodu kosmetyczki. Tak najłatwiej dopracować umiejętności i wejść na wysoki poziom, ale cudów to wy się od razu nie spodziewajcie! Nie będzie ich!

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: kursy kosmetyczne i nie tylko

19 mar 2018, 12:00

Robisz szkolenie zawodowe w Beauty lux i tam was uczą zawodu.
Jest to szkolenie mocno wymagające, trwa 160h, ale właśnie w jego czasie można realnie wyciągnąć maxa.
Praca w małej grupie, na dobrej jakości kosmetykach, z genialnymi prowadzącymi.
Tam całość nie jest realizowana na odwal się. Tam same prowadzące podchodzą i dają uwagi.
Wiem ze swojej strony, jak to było prowadzone.

annika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 cze 2018, 16:32

Re: kursy kosmetyczne i nie tylko

13 cze 2018, 11:40

Sprawdźcie sobie też wrocławski salon Perfect Glamour, mają naprawdę fajne szkolenia. Tu lista
https://www.perfect-glamour.pl/szkolenia.html Ja sporo szkoleń właśnie u nich miałam i zawsze było wszystko świetnie zorganizowane, wytłumaczone, praca na dobrych materiałach, pod każdym względem oceniam te szkolenia bardzo dobrze, sporo mi dały.

wiska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 17 lis 2016, 17:01

Re: kursy kosmetyczne i nie tylko

24 sie 2018, 14:11

W Warszawie jest bardzo dobra Akademia Good Look, sama się do nich w październiku na szkolenie z wizażu wybieram, weekendowo więc i pogodzę z pracą . Szkoła ma bardzo dobre opinie, fajne instruktorki zajęcia prowadzą, małe grupy to się człowiek nauczy

Awatar użytkownika
margharete
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 86
Rejestracja: 02 kwie 2018, 21:25

Re: kursy kosmetyczne i nie tylko

25 sie 2018, 13:36

szkoły żak mają też bogatą ofertę kursów i też mają studium z kierunkiem kosmetologia :)

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: kursy kosmetyczne i nie tylko

16 lis 2018, 10:54

Możesz też zrobić sobie kurs/szkolenie z makijażu permanentnego. Poczytaj sobie o nim na stronie http://www.biotekpolska.pl/

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: kursy kosmetyczne i nie tylko

22 lis 2018, 09:12

Ale to się idzie do szkoły, która się specjalizuje w takich zagadnieniach.
Idziecie do Beauty Lux, tam robią wam przygotowanie zawodowe i wszystkiego nauczą.
Czy jest to proste? Nie, bo w kilka tygodni przerabiacie mnóstwo materiału.
Jednak nie ma sposobu na to, żeby ogarnąć to szybciej - ta metoda jest najłatwiejsza.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość