dariami87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 sie 2016, 15:45

Re: Trądzik

20 sie 2016, 21:17

Zdecydowanie polecam wizytę u dermatologa. Wiem z autopsji, że nawet najlepsze dermokosmetyki dostępne bez recepty nie zawsze dają efekty. Mnie pomogła dopiero kuracja, którą zapisała mi pani dr Magdalena Bacz-Malinowska, która przyjmuje w klinice Dermedicus. Swoją drogą - świetny lekarz :)

kajunia983
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 19 sie 2014, 12:54

Re: Trądzik

22 sie 2016, 10:45

Też uważam, że przy trądziku, który utrzymuje się długo najlepiej wybrać się do dermatologa. Jest szansa, że już za pierwszym razem dobierze odpowiednie leki lub kremy i problem sam zniknie :)

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Trądzik

25 sie 2016, 14:52

Czasami pomagają tylko takie zabiegi. Wiem po sobie.

Awatar użytkownika
ZieloneDomoweSpa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 gru 2019, 19:04

Re: Trądzik

06 gru 2019, 16:54

Zielona herbata pomocna przy zmianach trądzikowych. Dobrze wiąże ona substancje tłuszczowe i usuwa nadmiar sebum, dzięki czemu skóra twarzy wygląda świeżo i promiennie.
https://homegreenteaspa.pl/zielona-herbata-wlasciwosci-pielegnacyjne-na-skore-i-wlosy/

MammaMia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 14 sty 2014, 15:45

Re: Trądzik

12 gru 2019, 13:13

Często trądzik nie znika po zastosowaniu maści i kremów i potrzebna jest wizyta u dermatologa aby przepisał odpowiednie leki... tylko to pomogło mojej siostrze...

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Trądzik

02 sty 2020, 22:19

dokładnie, nie zawsze maści pomagają , mi w każdym razie nie pomogły a trądzik zniknął od antykoncepcji. jak zaczęłam brać belarę to kwestia tygodni jak cera wypiękniała

Olkka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 15 wrz 2019, 21:31

Re: Trądzik

08 sty 2020, 16:13

Mnie z kolei pomogły dermokosmetyki Acne Novaclear. Dokładnie oczyszczają cerę zapobiegając powstawaniu nowych wyprysków, działają antybakteryjnie a przy tym zapewniają odpowiednie nawilżenie.

Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: Trądzik

13 lut 2020, 19:55

Też używam tej serii:) Mają też kilka matujących produktów- mnie samej bardzo przypadł do gustu krem, który super sprawdza się pod makijaz i daje efekt długotrwałego zmatowienia;)

Maniana91
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:50

Re: Trądzik

14 lut 2020, 23:14

[quote="Olkka"]Mnie z kolei pomogły dermokosmetyki Acne Novaclear. Dokładnie oczyszczają cerę zapobiegając powstawaniu nowych wyprysków, działają antybakteryjnie a przy tym zapewniają odpowiednie nawilżenie.[/quote]

Mam cerę mieszaną, skłonną do przetłuszczania i równiez w codziennej pielęgnacji stosuję dermokosmetyki z NovaClear Acne, które dokładnie, a jednocześnie delikatnie oczyszczają cerę, utrzymując jej właściwe nawilżenie. Od kiedy stosuję produkty z serii Acne widzę znaczną poprawę mojej skóry, ma zmniejszone pory i mniej się wyświeca

maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Re: Trądzik

27 lut 2020, 12:40

Jeśli trądzik jest uporczywy to pewnie nie ma innego sposobu jak udanie się do dermatologa i leczenie go farmakologicznie. Ale przy skórze z problemami ważna jest pielęgnacja. Wiele czytałam o tym by przy trądziku korzystać tylko i wyłącznie z naturalnych kosmetyków. Ważna jest pielęgnacja i oczyszczanie. Mogę polecić ci tonik i krem do cery tłustej z Bielendy. Na horex.pl jest duży wybór kosmetyków tej marki i mają często promocje.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość