Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

Dziecko nie chce piersi...pomóżcie...

18 lip 2007, 22:01

Nie wiem, co się stało...może ktoś ma podobne doświadczenie na koncie...Moja Hania dziś z godziny na godzinę po prostu przestała jeść z piersi...Jak tylko ją przystawiam, to reaguje histerycznym płaczem... :ico_placzek: Nie wiem, dlaczego...Jak ściągam i podaję jej butelką to je, więc dlaczego nie chce piersi? dodam, że cały czas jest tylko na piersi i od dłuższego czasu nie postawała nic z butli, więc raczej nie mogła się odzwyczaić...Błagam o pomoc...

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

19 lip 2007, 10:37

zborra, jeżeli zbutelki pije to może jednak jej się to spodobało, bo przecież tak jej łatwiej :ico_noniewiem: z drugiej strony jezeli nie dostawała wcześniej butli to nie mogła w tym zasmakowac :ico_noniewiem: Michałek nie chciał cyca jak miał kolkę, ale wtedy płakał i wiadomo było ,że to o to chodzi. Moja kolezanka miała podobny przypadek jak u was i ściągała synkowi mleczko do butelki do 6 miesiąca :ico_olaboga: Może Hania się jeszcze da przekonać, a może masz mniej pokarmu przez upały i trudniej jej ssać. Spróbuj więcej pić i przystawiaj jednak córunię, bo nasze mleczko to dla dzieci dobrodziejstwo :-) Trzymam kciuki.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

19 lip 2007, 11:12

Dzięki...W nocy piła z cyca...bo głodna po 6godzinach, ale rano też ciągnęła, więc na razie względny sokój...Mam nadzieje, że to nie cisza przed burzą! Nie chcę ściagać mleka do butli, bo po laktatorze miałam dziś nad ranem cycki po samą szyję, mokrą koszule i prawie płakałam z bólu, więc na dłuższą metę takie odciąganie odpada...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

19 lip 2007, 13:56

zborra, mialam podobny problem , co bylo powodem to moge tylko sobie gdybac ,ale po paru dniach mala wrocila do karmienia piersia .Ja podejrzewalam u siebie stres i to ze nie lubila jakos lewej piersi wiec tak sie usadawialam jakby pila z prawej piersi ,potem bylo jak u twojej ze w nocy pila i nad ranem tez i potem jakos zalapala ze w ciagu dnia tez pila i juz bylo dobrze i nie chiala juz pic z butelki . Moze to tylko chwilowe u twojej coreczki ,jest upal i mala tez moze byc troszke zmeczona upalem ,a moze zrobila sobie dluzsza przerwe w jedzeniu ,lub wypadlo jedno karmienie i nie chciala byc przez to przy piersi ....nie wiem ,mam nadzieje ze bedzie dobrze ,zycze tego :-)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

19 lip 2007, 16:00

Dzięki! miłe słowa są najlepszym lekarstwem...Dziś je, mam nadzieję, że tak zostanie...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

19 lip 2007, 21:20

kochana dzidziolka :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

19 lip 2007, 21:42

Co racja to racja, kochana jak nikt!

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

20 lip 2007, 20:54

zborra, to dobrze,że malutka przestała kaprysić :ico_sorki: może ma humorki mała pannica ? :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

22 lip 2007, 08:15

Bardzo prawdopodobne...na szczęście był to jeden przypadek i KONIEC!!! :ico_sorki: Choć czasem, jak zrobi sobie przerwę na odbicie i wraca do cycka, który już jest bardziej miękki, to muszę ją najpierw smoczkiem oszukać i dopiero podmienić na cyca :-D

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

25 lip 2007, 22:45

Zborra ty oszukanico :):):)
ja mojego maciusia w spzitalu dokarmialam bo nie miiala pokarmu a potem juz ciagnal z cyca ale jedengo dnia mu sie cos odwidzialo no i chcial butle i teraz karmie i piersia i butla takze wesolo mam, ale moj macius jest duuuuzym leniuszkiem i nie chche mu sie ciagnac z cycusia wiec chyba go odstawie tylko jeszcze niewiem ja kto sie robi ale doczytam sie moze gdzies na tt :) pozdraiwam i zycze milej nocki ja bardzo bardzo zaluje ze nie karmie iwylacznie piersia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości