agati877
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 22 lip 2016, 09:13

Pomysł na biznes - fotografia

01 wrz 2016, 09:22

Zastanawiam się poważnie nad otworzeniem firmy i zarabianiu na mojej pasji, którą jest fotografia. Boję się trochę czy dam sobie radę. Na razie wykonuję zlecenia dla znajomych i wszyscy są zadowoleni. Namawiają mnie żebym się tym zajęła na poważnie. Już się prawie zdecydowałam, ale nie stać mnie na profesjonalny sprzęt fotograficzny ani biuro. Pomyślałam, że mogłabym je wynająć. Znalazłam taka możliwość tutaj http://studiomagazyn.pl/. Napiszcie mi szczerze czy to dobry pomysł? Pchać się z tą branżę?

slonecznykadr
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2017, 13:53

Re: Pomysł na biznes - fotografia

20 sty 2017, 13:59

Prowadzę swoją działalność w Rzeszowie od kilku lat, oferuję fotografię ślubną i jeśli masz dobrą reklamę, najlepiej w google to o klientów raczej nie musisz się bać a z czasem Twoi klienci będą polecać Cię innym i wtedy bez pozycjonowania można działać.

cebulka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 02 sie 2010, 12:26

Re: Pomysł na biznes - fotografia

31 sty 2017, 20:07

Teraz to fanpage i konto na instagramie niezbędne - jak jesteś dobra to rozejdzie się od znajomych, po znajomych znajomych itd. ;)

majka34
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 15 lut 2017, 10:26

Re: Pomysł na biznes - fotografia

14 kwie 2017, 18:53

Super sprawa jak myślisz o czymś takim. Pomyśl tez o dobrym przechowywaniu takich zdjęć, może ci się przydać do tego tzw. chmura z danymi na kompie. Zerknij na propozycje do firmy bluer.pl , która wiele takich ciekawych udogodnień dla firm.

alicja13
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2016, 11:43

Re: Pomysł na biznes - fotografia

18 kwie 2017, 12:19

Jeśli masz do tego predyspozycje i naprawdę potrafisz robić ładne i ciekawe zdjęcia, to jak najbardziej jestem z Tobą. Tzreba rozwijać swoje pasje i jeśli się da to tworzyć z nich pomysł na życie.

magda86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 23 mar 2014, 23:11

Re: Pomysł na biznes - fotografia

22 kwie 2017, 16:40

Zastanawiam się poważnie nad otworzeniem firmy i zarabianiu na mojej pasji, którą jest fotografia. Boję się trochę czy dam sobie radę. Na razie wykonuję zlecenia dla znajomych i wszyscy są zadowoleni. Namawiają mnie żebym się tym zajęła na poważnie. Już się prawie zdecydowałam, ale nie stać mnie na profesjonalny sprzęt fotograficzny ani biuro. Pomyślałam, że mogłabym je wynająć. Znalazłam taka możliwość tutaj http://studiomagazyn.pl/. Napiszcie mi szczerze czy to dobry pomysł? Pchać się z tą branżę?
jesli to twoja pasja to czemu nie spróbować

eleonorka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 19 paź 2016, 16:31

Re: Pomysł na biznes - fotografia

25 kwie 2017, 11:43

Dokładnie, trzeba iść za marzeniami i robić to, co sie lubi i w czym się jest dobrym. Na pewno sobie poradzisz :)

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Pomysł na biznes - fotografia

27 cze 2017, 22:25

Nie raz takie biznesy sprawdzają się bardzo fajnie. Warto inwestować w nie. Widziałam wiele ciekawych propozycji też na; https://aukcje.efl.com.pl sprzętów poleasingowych, może coś takiego Ci się też przydać.

fiona45
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:39

Re: Pomysł na biznes - fotografia

11 wrz 2017, 21:52

Moim zdaniem super pomysł, bardzo modny w naszych czasach. Warto zerknąć też na propozycje na: https://bluer.pl , gdzie takie zdjęcia na stronie, komputerze będą dobrze ulokowane, bezpieczne tak naprawdę. Serwer, praca w chmurze naprawdę ułatwia pracę.

Monica4321
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2017, 13:40

Re: Pomysł na biznes - fotografia

11 paź 2017, 16:03

Myślę, że biznes związany z fotografią to dobry pomysł, zainteresowanie różnego rodzaju sesjami zdjęciowymi jest obecnie ogromne i podejrzewam, że ten trend będzie się utrzymywał. Jeśli uważasz, że dasz radę prowadzić własny biznes, to próbuj śmiało!

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość