Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Gdzie kupię kocie okulary?

01 wrz 2016, 18:35

Ostatnio zauważyłam,ze modne są takie okulary kocie i tu moje pytanie czy ktoś wie gdzie takie dostanę? :-D No tak mi się spodobały,ze nie odpuszczę a niestety te co znalazłam w sklepach jakoś mnie nie powaliły na łopatki.Muszą mieć to coś więc liczę na Waszą pomoc w znalezieniu tych jedynych :)Z góry pięknie dziękuje buziaczki :ico_buziaczki_big:

Ela1595
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:45

Re: Gdzie kupię kocie okulary?

05 wrz 2016, 11:24

Takie kocie okulary to może poszukaj w Unique Boutique. Mają tam oprawki marki Vogue. Powinny Ci się spodobać. Zobacz sobie ich sklep Większość serwisów działających na Polskim rynku ogranicza się do stwierdzenia: „uszkodzona płyta główna, uszkodzona matryca, uszkodzony zasilacz itd. konieczna wymiana na nowe”. Firma SERWIS zajmuje się złożonymi naprawami poszczególnych modułów, ze szczególnym naciskiem na lokalizację przyczyn powstawania usterek a nie jedynie usuwanie ich skutków. Ponadto zarówno w telewizorach LCD jak i Plazma stosowane są komponenty BGA wymagające specjalistycznego sprzętu. Jako nieliczni na rynku jesteśmy przygotowani na takie rozwiązania techniczne. Posiadamy maszyny do lutowania w technologii BGA niemieckiej firmy Martin, maszyny do reballingu oraz jako jedyny serwis w Polsce profesjonalny endoskop do diagnozy w postaci endoskopowej inspekcji połączeń lutowanych ukrytych pod obudowami komponentów BGA. Dzięki temu urządzeniu proces związany z lutowaniem lub reballingiem BGA przeprowadzany jest tylko gdy zachodzi taka potrzeba a klient nie płaci za pomyłkę serwisanta związana z postawieniem błędnej diagnozy. Komponenty BGA połączenia lutowane mają ukryte pod obudowami są więc one nie widoczne dla serwisanta gołym okiem. Inspekcja rentgenowska nie pokaże nam sytuacji związanej z nieodpowiednim zwilżeniem stopu, nie do wychwycenia będzie również brak połączenia w przypadku nieprawidłowo odparowanego topnika. Jedynie endoskopowa inspekcja połączeń BGA w przypadku tego typu napraw ma praktyczne zastosowanie. Więc jeśli mają Państwo problemy z działaniem swojego urządzenia zapraszamy do siedziby naszej firmy we Wrocławiu przy ul Długosza 31. Skorzystanie z naszej oferty pozwoli Państwu bez wychodzenia z domu lub firmy oddać sprzęt do naprawy za pośrednictwem firmy kurierskiej w systemie door-to-door, aby po kilku dniach ponownie cieszyć się jego poprawnym działaniem. Skuteczność napraw telewizorów to 98%. POSIADAMY WŁASNE LABORATORIUM BADAWCZO ROZWOJOWE TECHNOLOGII SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP WSPÓŁFINANSOWANE ZE SRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ KTÓRE ŚCIŚLE WSPÓŁPRACUJE Z Zakładem Technologii Aparatury Elektronicznej Wydziałem Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej DZIĘKI CZEMU JESTEŚMY W STANIE ŚWIADCZYĆ USŁUGI SERWISOWE NA NAJWYŻSZYM ŚWIATOWYM POZIOMIE W CENIE FIRM LOKALNYCH! . Ja czasem u nich kupuję i przyznam, że jakość jest wysoka :D
Ostatnio zmieniony 07 sie 2019, 15:19 przez Ela1595, łącznie zmieniany 1 raz.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Gdzie kupię kocie okulary?

05 wrz 2016, 11:57

Tak szczerze mówiąc to nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc o "kocich okularach", jeżeli możesz to sprecyzuj to i wstaw zdjęcie, bo bez tego ani rusz i ciężko będzie doradzić. Szukałaś w sklepach internetowych?

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: Gdzie kupię kocie okulary?

10 wrz 2016, 17:48

O coś takiego mi chodzi
Obrazek

kopercia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 04 maja 2016, 11:22

Re: Gdzie kupię kocie okulary?

15 wrz 2016, 20:52

Zobacz te są świetne http://chosenby.eu/kobieta/akcesoria/ok ... -kocie-pl/ i do tego porządna firma, posłużą Ci lata :) Sama niestety noszę okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne podziwiam tylko u innych :( i w takich kocich fajnie dziewczyny wyglądają, Sablewska chyba nosi podobne.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Gdzie kupię kocie okulary?

09 lis 2016, 11:04

Teraz widzę u każdego optyka;) A przeciwsłoneczne w każdym skleppie praktycznie:)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Gdzie kupię kocie okulary?

24 lis 2022, 14:54

A co sądzicie o okularach z TOP GUN? W sensie - wokularach.pl/blog/okulary-z-top-gun-na-czym-polega-ich-fenomen ?
One są faktycznie takie genialne? Fajnie wyglądają, ale czy dla każdego będą trafione? Jak to wygląda z Waszego doświadczenia?

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość