Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

mamy po 30.

21 lip 2007, 09:44

Witam! Dziewczyny co wy na to żeby założyć taki wątek. Wiem, że jest wątek piękne i młode a tam po kolei wszystkie roczniki, ale w moim roczniku są tylko 2 mamusie, z czego jedna właśnie chwilowo nie ma netu. Tutaj są dzieciaczki w podobnym wieku, ale ich mamy są w różnym. A myślę, że mamy po trzydziestce mają troszkę inne podejście do życia i do wychowania dzieci, no i może trochę mniej sił? Połączmy się a nie dzielmy na roczniki i miesiące. Co wy na to? Zapraszam do dyskusji.

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

21 lip 2007, 10:06

I super pomysł Zaba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bo przyznam sie ,że brakuje tutaj własnie naszych roczników.Wszystkie osoby tutaj są wspaniałe i cudowne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I z wszystkimi mozna sie dogadac,ale jak sama piszesz czasami nasze poglądy troszkę może się różnią ,sama nie wiem.... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Mam nadzieje ,że inne trzydziestki tez sie tu zgłosza :-D :-D

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

21 lip 2007, 10:08

hehe moge sie zgłosić!!!!!! mam 30 :-)
ale czy ja wiem czy mniej sił... czasem brak cierpliwości nadwątla siły własnie młodszym mamom!!!!!
uwazam jednak ze za długo zwlekałam z dzidzią.... tylko ze są okolicznosci takie ze wczesniej nie było jak. wynakmowalismy kawalerkę... :/
(a kto wie czy jakby wtedy dzidzia sie nie pojawiła, to mieszkanie by sie szybciej znalazło....)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

21 lip 2007, 10:33

to i ja sie zglaszam :-D mam 33 :-D Ale nie zgodze sie z Tobą Zabko to moje czwarte dziecko , pierwsze mialam w wieku 20 lat i to wtedy brakowalo mi sily.Teraz mam jej mnostwo i cierpliwosci duzo wiecej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

21 lip 2007, 11:07

ja też witam :-D 30 mam na karku :-D to ja też tu - ja mam pierwsze dziecko :-D

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

21 lip 2007, 11:30

dziewczyny ja też mogę się do was dołączyć? Mam 29 lat więc prawie 30 :-D
Joasia to moje pierwsze dziecko, a chciałabym mieć jeszcze jedno ale nie wiem czy zdążę zanim się zestarzeję bo u nas i z mieszkaniem i z kasą krucho :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

21 lip 2007, 12:12

Oj to ja nie napisałam ile ja mam lat-32 lata :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: Jezeli chodzi o cierpliwosc w stosunku do dzieci to sama nie wiem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Przyznam się ,że przy drugim dziecku może nie więcej cierpliwosci ,ale zrozumienia do tego wszystkiego mam :-) :-) Bo po prostu wiem juz co mam robic :ico_oczko: :ico_oczko: .Przy pierwszym dziecku byłam całkowicie zielona i zagubiona :-) :-) Kasię urodziłam w wieku 24 lat ,Bartosza jak miałam 30 na karku.Ale wiecie co dziewczyny ,ja bym nie zwlekała z urodzeniem nastepnego dziecka,jezeli oczywiscie chcecie miec wiecej niż jedno dziecko.Pomiedzy Kasia a Bartoszem jest prawie 7 lat różnicy i przyznam sie ,że było mi bardzo cięzko wrócic do pieluch ,nieprzespanych nocy ,karmienia piersia .O t człowiek na stare lata zaczyna sie robic wygodny i to bardzo :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Magdzinka ,my tez mieszkamy juz od 7 lat na wynajmie :ico_olaboga: :ico_olaboga: U mnie tez mąż tylko pracuję,ja na razie zajmuje sie dziecmi,nie mówiac ,że w tym roku czeka nas jeszcze Komunia u Kasi ,czyli nastepny wydatek :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Mój mąż teraz otworzyl swój biznes ,więc tez nie jest łatwo.Kupienie mieszkania znowu sie przesunęło o nastepne lata :ico_placzek: :ico_placzek: Nie jest łatwo ,ale ciesze się z tej naszej dwójki dzieciaczków ,bo razem zawsze jest łatwiej :ico_haha_02: :ico_haha_02: Oczywiscie ,że rozmawialismy o nastepnym dziecku , o tym co bedzie dalej,ale jakos pomalutku ,bo pomalutku całą czwórka dajemy sobie radę.Czego zycze innym i Tobie z całego serca.
A na dziecko nigdy nie jest za późno :-D :-D

[ Dodano: 2007-07-21, 12:13 ]
A propo jestem zachwycona zdjeciami Waszych dzieci :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

21 lip 2007, 14:34

Dora1 ja tez uwielbiam podziwiac foty na tt!!!!
chciałabym miec chociaz parkę... ech... :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-21, 17:05 ]
Magdzinka pisze:dziewczyny ja też mogę się do was dołączyć? Mam 29 lat więc prawie 30 :-D
Joasia to moje pierwsze dziecko, a chciałabym mieć jeszcze jedno ale nie wiem czy zdążę zanim się zestarzeję bo u nas i z mieszkaniem i z kasą krucho :ico_noniewiem:
pewnie ze mozesz!!!!

ja czuje sie teraz młodziej niz przed ciązą...
baby na ulicy zwracając mi uwage ze mała nie ma czapeczki, albo ze wyleci z wózka (paranoja bo ma pasy) sprawiają ze czuje sie na 20 lat!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

21 lip 2007, 18:37

Dagles pisze:ja czuje sie teraz młodziej niz przed ciązą...
Dagles,

w sumie masz rację, ja też czuję się młodsza niż przed ciążą :ico_brawa_01: ale tylko psychicznie bo fizycznie to przytyłam i teraz wyglądam jak ciotka :-D
Niestety narazie o odchudzaniu nie ma mowy, bo ja jestem wiecznie głodna, normalnie 24h na dobę, to chyba przez to że karmię piersią?

Ania:))
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 maja 2007, 11:04

21 lip 2007, 20:51

Hejka :) Też mam 30 lat. Jestem mamą Marty. Moja córeczka jest o jeden dzień młodsza od maleństwa Magdzinki :) Również uważam, że za długo zwlekaliśmy z podjęciem decyzji o dziecku. Czekaliśmy na ustabilizowanie mojej sytuacji zawodowej. Ale dzięki temu mogę teraz spokojnie, bez stresów zajmować się Marcią. Mam dla niej mnóstwo sił, pomimo że prawie przez cały dzień zajmuję się nią sama.

Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość