marta_wa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 06 maja 2007, 13:27

"swędziawka"

21 lip 2007, 10:05

[color=black]Witam Was wszystkie
Nie wiecie może, dlaczego swędzą mnie same sutki? Od 2 miesięcy nie karmię już piersią, nie mam zastojów pokarmowych, a wokół samego sutka schodzi mi skóra!!!! Bardzo przy tym swędząc. Martwię się, bo nie wiem co to jest i czym mogę to smarowac. Dodam tylko, że karmiłam ponad rok piersią (intensywnie).
:ico_olaboga:

lilo

21 lip 2007, 10:14

marta_wa po skończeniu karmienia miałam identyczne objawy - skóra mi schodził i strasznie swędziała :ico_olaboga: Już myślałam, że jakiejś grzybicy się nabawiłam :ico_noniewiem: Smarowałam piersi balsamem do nich przeznaczonym i to trochę pomagało... Ale przeszło samo, tylko że nie pamiętam już po jakim czasie... Więc bardzo możliwe że to normalne :ico_oczko:
Jeśli te objawy będą się utrzymywać zbyt długo - idź po prostu do lekarza po radę.

marta_wa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 06 maja 2007, 13:27

21 lip 2007, 10:24

No właśnie też myślałam, że to jakaś grzybica. Aż się zmartwiłam ale skoro mówisz, że to normalne i samo przejdzie... ja smaruję Linomagiem. Może pomoże, dzięki Lilo

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

21 lip 2007, 21:09

marta_wa, moge tylko potwierdzic to co lilo napisala ,u mnie bylo to samo :ico_oczko:

marta_wa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 06 maja 2007, 13:27

23 lip 2007, 14:01

A jak zadbac o zflaczale piersi??? :ico_haha_01: Mam okropne piersi, już dwa miesiące nie karmię, a piersi nadal są obwisłe. Nie chcę takich, tym bardziej, że ogólnie mam nawet duży rozmiar, bo 70D :ico_noniewiem:
Macie jakieś "złote rady"?

lilo

23 lip 2007, 14:43

marta_wa u mnie pewne efekty przyniósł krem ujędrniający do biustu z Avonu i prysznic naprzemian ciepłą i zimną wodą. Niestety od jakiegoś czasu zaniedbałam te zabiegi bo ciągle brak czasu... :ico_noniewiem:
Jakbyś słyszała o jakimś cudownym środku to sie podziel informacjami bo ja też nie jestem zadowolona z wyglądu swoich piersi... A kiedyś to była jedyna rzecz którą akceptowałam u siebie w 100%... Ale i tak bym nie zrezygnowała z karmienia :-)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 sie 2007, 11:59

wiecie co,mi żadne specyfikinie pomogły,dopiero jak przytyłam to piersi stały się pełniejsze.No i pigułki antykoncepcyjne je trochę "nadmuchały"ale to nie to co kiedyś,twarde już nie są :ico_haha_01: Dbam o nie jak moę,pilingi,kremy i wiecie co...pompki,ćwiczcie pompki bo nieźle wzmacniają mięśnie klatki piersiowej.

lilo

18 sie 2007, 12:01

zubelek pisze:pompki,ćwiczcie pompki bo nieźle wzmacniają mięśnie klatki piersiowej.

Ja raczej nie zrobię ani jednej :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

21 sie 2007, 09:14

lilo, choćby od jenej ale warto zacząć :-D

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość